Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Jokiais būdais miško neparduokite atsitiktiniams supirkėjams

miskas

miskasGalvojate ar už turimą miško plotą gautumėte pakankamą sumą, jeigu jį parduotumėte skubiai? Jokiais būdais nereikėtų skubėti parduodant mišką. 1 ha miško kaina jus gali suvilioti, tačiau turint didesnį plotą, neretai supirkėjai bando derinti kainą jiems naudinga linkme. Paprastai kalbant, jeigu galvojate apie miško pardavimo galimybę, turite pasidomėti ne tik kainomis, bet ir pardavimo metodais. Juk nenorėtumėte būti apgauti vien dėl to, kad prieš tai skyrėte per mažai laiko domėjimuisi?

Miškų supirkimo paslaugas galima rasti internete. Trumpai tariant, dabar miškus superka ir įmonės, ir privatūs asmenys. Vieni mišką perka norint užsiimti malkų verslų. Kiti mišką perka siekiant išpjauti statybinę medieną. Trumpai tariant, kam parduosite miško plotą nulems kokią kainą gusite. Pavyzdžiui, jeigu miškas parduodamas tiesiog malkoms, natūralu, kad jo kaina bus mažiausia. Tačiau, kai miškas pasižymi mediena, kuri kuo puikiausiai tinka statyboms, tuomet logiška, kad kainos bus didesnės. Toks miškas iš tiesų atneštų daugiau naudos.

Verta žinoti, kad miškų kaina priklauso ne tik nuo to, kokį plotą parduodate. Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, ką parduodate. Jeigu prieš tai mišką patys valėte ir dabar bandote jį parduoti, tuomet nenustebkite jeigu pirkėjų nerasite. Patys pagalvokite, kas turėtų susidomėti tokiu mišku, iš kurio tiesiog nėra jokios naudos?

Miško supirkimo kainas lemia ne tik plotai, bet ir esamas medienos kiekis. Kuo jis didesnis, tuo didesnė hektaro kaina. Internete galite rasite nemažai pasiūlymų su prierašais „parduodu mišką“ ir pasižiūrėti kokias kainas yra nustatę pardavėjai. Suprasite, kad nėra vienos tikslios kainos – ji turi būti įvertinama ir tiek.

Internete tikrai galima rasite gana daug supirkėjų, kurie pasiūlys geriausias kainas. Tačiau, nevalia parduoti pirmam pasiūliusiam. Patartina išsiųsti kelis užklausimus supirkėjams ir pasižiūrėti ką jie siūlo. Tokiu būdu bus daug paprasčiau greitai surasti supirkėją.

Miškų pardavimo detalės dažniausiai yra pabrėžiamos ir internete. Jums reikėtų apsidomėti kaip vyksta pats pardavimo procesas. Tiesiog turite žiūrėti kokie dokumentai pasirašomi, o taip pat turite gerai perskaityti sutarties detales.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.