Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Ką reikėtų sužinoti apie žmogų prieš pasimatymą

pasimatymas

pasimatymas

Bendraudami su žmonėmis internetu pažinčių svetainėse pirmą įspūdį mes susidarome iš nuotraukų. Jos būna gražios, vaikinai varvina seilę, žūrėdami į apnuogintus merginų kūnus, o merginos žiūri ar vaikinai gerai atrodo, ar prabangius automobilius vairuoja, taip buvo seniau ir turbūt dar ilgai nesikeis. Vieni žiūrėdami į nuotraukas į pasimatymą niekaip nenueisime, reikia bendrauti su žmogumi ir kai ką apie jį sužinoti. Ką reikia žinoti, mes jums ir pasakysime!

 

Moterys – jeigu jūs neieškote meilužio arba vienos dienos nuotykio, būtinai išsiaiškinkite ar vyras nėra užimtas arba dar blogiau vedęs. Blogiausia ne vien tai, kad jūs būsite įskaudinta, bet gali iširti ir kito žmogaus šeima, vaikai gyvens atskirai nuo tėvų ir dar daug įvairių blogybių. Pasidomėkite kuo jis užsiima, ką dirba, kokius mokslus baigė, klausti kiek pinigų uždirba nereikėtų, jiems tai gali nepatikti, nebent labai norės pasigirti, bet iš pagyrų puodo nieko doro tikėtis nereikia, greičiausiai tai ir liks tik žodžiai. Tikri vyrai daro darbais, o ne žodžiais, damos atminkite tai visam gyvenimui!

 

Vyrai – jeigu su mergina susipažinoti tinklapyje https://www.pazinciupuslapiai.lt/erosx-lt/ ir susitarėte dėl vienadienio pasimatymo, sužinokite ar ji nenori kokio nors atlygio iš Jūsų už savo sugaištą laiką. Jei tai išaiškės po Jūsų malonaus susitikimo bus tikrai nesmagu ir nemalonu, o ir įvairiausių problemų gali nutikti. Jeigu su mergina einate į normalų pirmą pasimatymą, pravartu žinoti ką ji mėgsta ir kokius hobius turi, paieškokite kažko bendro. Geras pavyzdys būtų kelionės, nes keliauti mėgsta visi. Tai bus ne tik gera tema pirmojo pasimatymo metu, bet ir puikus nuotykis ateities planams.

 

Nepamirškite saugumo, jei žmogus su kuriuo bendraujate jums atrodo įtartinas arba elgiasi agresyviai, jokiu būdu neikite su juo į pasimatymą.

 

Stenkitės vienas apie kitą sužinoti kuo daugiau. Svarbiausia paklausti to kas jus konkrečiai domina ir ką norite sužinoti prieš pirmąjį susitikimą. Išsiaiškinkite kiekvieno lūkesčius ir tikslus, gerai viską aptarkite ir tik tada eikite į susitikimą. Jeigu kažkas netinka, visada galite nutraukti pažintį internete ir ieškoti toliau, tai yra visiškai normalu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.