Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kuo naudingos POS sistemos kavinėms ir barams

pos sistemos

pos sistemos

Maitinimo įstaigų verslas – viena verslo sričių, kurią galima pavadinti labai dinamiška. Čia visko vyksta labai daug: daug klientų, daug pirkimų, daug pardavimų, daug atsiskaitymų. Tad norint, kad veikla vyktų efektyviai ir būtų galima išvengti žmogiškojo faktoriaus klaidų, reikia rinktis šiuolaikines darbo priemones. Šiandien daugelis Lietuvos maitinimo įstaigų, norėdami pagerinti veiklos efektyvumą, renkasi specialias kasos sistemas. Viena iš jų – tai POS sistemos kavinėms ir barams. Tai šiuolaikinis ir lankstus sprendimas, kuris padės sutaupyti laiko ir padidins veiklos efektyvumą.

 

Greitesni užsakymai, saugesnis atsiskaitymas

POS sistemos kavinės ir restoranuose taikomis ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiose užsienio valstybėse. Pirmiausia todėl, kad tai yra vienas efektyviausių sprendimų, norint sutaupyti laiko ir automatizuoti daug rutininių veiksmų. Tik įsivaizduokite, kiek užtrunka padavėjas, jeigu atėjus klientui į kavinę, jo užsakymas užrašomas ant lapelio, kurį padavėjas neša į virtuvę. Dar vieną lapelį jam reikia perduoti už baro dirbančiam barmenui. Kai kliento užsakymai pagaminti ir nunešti, norint jam atsiskaityti, padavėjas turi išrašyti dar vieną lapelį – sąskaitą. Tuomet gautus pinigus įmušti į kasą ir pateikti klientui atsiskaitymo čekį.

 

Su POS sistemomis visa tai galima pamiršti. POS sistemos kavinėms ir barams veikia efektyviai ir sumažina nereikalingų darbų. Padavėjas užsakymą surenka tiesiai į kompiuterį, tad tiek virtuvėje, tiek bare užsakymas pasirodo tą pačią akimirką. Naudodamasis ta pačia sistema padavėjas gali išspausdinti sąskaitą klientui bei atlikti apmokėjimą tiek grynaisiais, tiek kortele. Be to, patogu ir lengva pritaikyti nuolaidų sistemoje dalyvaujančias korteles. Taip pat – koreaguoti užsakymą, keisti jį ar net ištrinti.

 

Patogesnė analizė

Dar vienas patogus dalykas, kuriuo pasižymi POS sistemos kavinėms ir barams – tai patogus sistemų valdymas ir analizė. Šių įmonių veikloje labai svarbu, kad sistemos ne sunkintų darbo procesus, bet juos palengvintų. Todėl labai patogu, kad POS sistemos turi didelė produktų ir prekių bazę, kurią galima nuolat pildyti ir koreaguoti. Taip pat sistema kaupia duomenis ir gali juos analizuoti, generuoja įvairių laikotarpių analizes, kurios leidžia stebėti pardavimus ir veiklos tendencijas. Tai patogu ne tik analizuojant veiklą, bet ir planuojant veiklos perspektyvas.

 

Be to, POS sistemos kavinėms ir barams gali būti sukonfigūruotos taip, kad patogiai teiktų informaciją buhalterinėms sistemos, kurios naudojamos įmonėms. Tai dar viena patogi funkcija, kuri labai svarbi kavinių ir barų veikloje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.