Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Ką reikėtų žinoti apie pirmosios pagalbos kursus

Be abejonės, niekada su tuo nesusidūrusiems, visuomet smalsu žinoti: kam gi reikalingi tie pirmosios pagalbos kursai? Skubame atsakyti. Pirmosios pagalbos kursai ir pirmosios pagalbos pažymėjimas jums bus reikalingi jeigu esate:

  • Visų rūšių ir kategorijų transporto priemonių vairuotojai;
  • Vairuotojai, kurie valdo geležinkelio, oro ir vandens transporto priemones ir jose aptarnauja keleivius;
  • Darbuotojai, teikiantys švietimo, sporto, kultūros, sveikatinimo ir apgyvendinimo paslaugas;
  • Darbuotojai, kurie dirba pavojingų veiksnių aplinkoje. Tai, be abejonės geležinkelio, oro ir vandens transporto priemonių valdytojai, ryšių objektų ir kelių priežiūros darbuotojai, darbo saugos ir sveikatos tarnybų specialistai.

Turėtumėte žinoti, jog pirmosios pagalbos pažymėjimas į jūsų rankas gali atkeliauti ir mokantis nuotoliniu būdu.Mokymosi trukmę ir laiką galėsite reguliuoti patys. O baimintis, jog tokiu būdu mokydamiesi įgysite nepakankamai žinių tikrai nereikėtų. Visa savarankiško mokymosi programa yra ganėtinai gausiai iliustruota paveikslėliais, filmukais ir nuotraukomis. Todėl mokytis bus išties nenuobodu, o vaizdinė medžiaga padės užtikrintai įsisavinti informaciją. Be to, turima medžiaga leis vis laikas nuo laiko pasikartoti jau įgytas žinias ir galutinai užtvirtinti įgytus įgūdžius.

Šiomis dienomis, kai tiek darbai, tiek įvairūs mokymai vyksta nuotoliniu būdu, ir pirmosios pagalbos kursai tiesiai iš namų – labai aktuali paslauga. Taigi, jeigu planuojate pirmosios pagalbos pažymėjimą įgyti mokydamiesi savarankiškai, jums reiks:

  • Pasirinkite kursą;
  • Sumokėkite už mokymo programą ir gaukite nuorodą elektroniniu paštu;
  • Savarankiškai ir atsakingai išmokite visą kurso medžiagą;
  • Išspręskite testą ir belieka laukti pirmosios pagalbos pažymėjimo, kuris atkeliaus elektroniniu paštu.

Labai dažnai, jau turintiems pirmosios pagalbos pažymėjimą, iškyla įvairiausių klausimų. Į keletą dažniausiai pasitaikančių atsakysime ir mes.

Turiu vairuotojui skirtą pirmosios pagalbos pažymėjimą, ar jis tinka darbe, sakykim pedagogo ar gydytojo? Ne, netinka. Jums reikia atskiro pirmosios pagalbos pažymėjimo, nes vairuotojui skirtas pažymėjimas nėra tapatus dokumentams, skirties švietimo įstaigų darbuotojams ir medikams. Tokiu atveju skiriasi išklausomo kurso tematika akademinių valandų skaičius.

Ar galima išklausyti kursus anglų kalba? Taip, tai yra įmanoma. Pirmosios pagalbos kursai gali būti pravedami anglų kalba, jeigu suformuojama angliakalbių žmonių, besiruošiančių išklausyti kursą, grupė. Jeigu yra poreikis, visuomet galima į kursus ateiti su vertėju. Tokiu atveju jums bus pateiktas testas anglų kalba.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.