Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Ką turėtume žinoti apie metalo detektorių funkcionalumą?

Metalo detektoriai yra instrumentas, kuris aptinka netoliese esantį metalo buvimą. Metalo detektoriai yra naudingi ieškant metalinių daiktų paviršiuje, po žeme ir po vandeniu. Pats įrenginys susideda iš valdymo dėžutės ir reguliuojamas velenas, kuriame yra pikapo ritė, kuri gali skirtis formos ir dydžio. Jei pikapo ritė yra šalia metalo gabalo, valdymo dėžutė užregistruos jo buvimą kintančiu tonu, mirksinčia lemputė arba adata, judančia ant indikatoriaus. Paprastai prietaisas šiek tiek rodo atstumą; Kuo arčiau metalo, tuo aukštesnis tonas ausinėse arba tuo didesnė adata eina. Kitas įprastas tipas yra nejudantys „pasivaikščiojimai“ metalo detektoriai, naudojami prieigos taškuose kalėjimų, teismo rūmuose, oro uostuose ir psichiatrinėse ligoninėse, siekiant aptikti paslėptus metalinius ginklus ant žmogaus kūno.

Paprasčiausią metalo detektoriaus formą sudaro osciliatorius, sukuriantis kintamąją srovę, einančią per ritę, sukuriančią kintamą magnetinį lauką. Jei elektra laidžiojo metalo gabalas yra arti ritės, metalo sukeltos sūkurinės srovės (induktyvus jutiklis) ir tai sukuria savo magnetinį lauką. Jei magnetiniam laukui matuoti naudojama kita ritė (veikianti kaip magnetometras), galima aptikti magnetinio lauko pokyčius dėl metalinio objekto.

Pirmieji pramoninių metalų detektoriai buvo sukurti septintajame dešimtmetyje ir buvo plačiai naudojami mineralų aptikimui ir kitoms pramoninėms reikmėms. Naudojimas apima žemės kasyklų aptikimą, ginklų, tokių kaip peiliai ir pistoletai, aptikimas (ypač saugume dėl oro uostų), geofizinis žvalgymas, archeologija ir lobių medžioklė.

Tipiškas metalo detektorius yra lengvas ir jį sudaro tik kelios dalys:

Stabilizatorius (pasirenkamas) – naudojamas, kad įrenginys būtų stabilus, kai jį šluojate pirmyn ir atgal

Valdymo dėžutė – yra grandinė, valdikliai, garsiakalbis, baterijos ir mikroprocesorius

Velenas – jungia valdymo langelį ir ritę; dažnai reguliuojami, kad galėtumėte nustatyti patogų lygį savo ūgiui

Paieškos ritė – dalis, kuri iš tikrųjų jaučia metalą; Taip pat žinomas kaip „Search Head“, „Loop“ arba „Antena“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.