Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip saviugda gali padėti siekiant karjeros?

Daugelis žmonių sunkų darbą sieja su auka, kartais net savo gerovės sąskaita (ypač šiandienos iššūkių metu). Priešingai nei daugelis žmonių mano, asmeninis tobulėjimas gali duoti daug naudos, rūpinimasis savimi iš tikrųjų gali palengvinti sėkmę.

Savarankiška priežiūra yra praktika, reikalaujanti skirti laiko prasmingai veiklai už jūsų profesinio gyvenimo ribų, kartu prisidedant prie geresnių darbų. Laikas poilsis ir atsipalaidavimas suteikia pusiausvyrą į jūsų gyvenimą, padarydami jus laimingus ir produktyvius tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Taigi, jei norite patirti sėkmę savo karjeroje, čia yra keletas savęs priežiūros patarimų, kuriuos turėtumėte praktikuoti.

Tvarkykite savo stresą

Svarbus terminas, reikalaujantys klientų ar sunkių projektų gali padaryti tikrai stresą. Puikūs lyderiai išskiria iš kitų yra tai, kad jie investuoja į save, nustatydami tvarką, padedančią jiems valdyti stresą. Lyderiai, praktikuojantys streso valdymą, gali valdyti spaudimą ir keisti darbo vietoje.

Jei norite, kad galėtumėte atlikti bet kokią darbo užduotį, turėtumėte įtraukti į savo kasdienybę. Turėtumėte skirti laiko sveikiems įpročiams, tokiems kaip mankšta ir meditacija. Jūs ne visada turite laisvę pasirinkti savo užduotį ar klientą, tačiau galite pasirinkti valdyti savo stresą, todėl galite užkariauti bet kokį iššūkį, kuris kyla jūsų.

Įsitikinkite, kad suteikiate „laiko sau“

Darbe jausitės labiau patenkintais, jei apdovanosite save poilsiui! Įtraukite daugiau pusiausvyros į savo gyvenimą, maksimaliai padidindami savaitgalius ar atostogų dienas, kad galėtumėte atlikti jums patinkančią veiklą.

Vienas sėkmingiausių žmonių pasaulyje, Billas Gatesas, verčia praleisti šiek tiek „laiko sau“, kai kas dvejus metus septyniom dienom atsitraukia kotedže miško krantinėje. „Microsoft“ įkūrėjas šį laikotarpį naudoja galvodamas apie naujas idėjas savo įmonei.

Taip pat galite būti kūrybingesni ir naujoviškesni darbe, jei skirsite laiko veikloms, padedančioms atsipalaiduoti. Jums net nereikia palikti savo namų, tam kad atsipalaiduotumėt! Galite tiesiog žaisti vaizdo žaidimus, skaityti knygas ar atlikti bet kokią veiklą, kuri sukelia džiaugsmą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.