Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kada kondicionierių pildymo paslauga yra naudinga, kada – beprasmė?

kondicionierius

kondicionieriusKad kondicionierius veiktų tinkamai, būtina rūpintis technine jo priežiūra ir atlikti reguliarų pildymą. Tiesa, kondicionierių pildymo paslauga ne visuomet yra naudinga, kartais ji tampa bereikalingu pinigų išmetimu. Paprastai taip nutinka tuomet, kai vairuotojas kreipiasi į nekompetentingus, sukčiaujančius ar neatsakingus meistrus, kurie tik užpildo kondicionierių, tačiau nepatikrina sistemos sandarumo ir jos nesutvarko. Jei sistema yra nehermetiška, freonas greitai išteka ir kondicionierių tenka pildyti iš naujo.

Ar kondicionavimo sistema veikia tinkamai?

Kondicionieriaus pildymas turėtų būti atliekamas tik tuomet, kai patikrinama visa sistema. Jei šaldymo reagentas išteka, tai reiškia, kad kažkur sistemoje yra nesandarumų, kuriuos būtina tučtuojau suremontuoti. Pildydami freonu kiaurą sistemą išmetate pinigus į balą, nes labai greitai ji vėl bus tuščia. Kondicionavimo sistemą pildykite tik tuomet, kai bus pašalinti visi gedimai.

 

Ar freono kokybė atitinka jai keliamus reikalavimus?

Labai svarbu atsižvelgti ir į freono kokybę. Rinkitės patikimą gaminį, už kurio kokybę gali atsakyti rinkoje palankiai vertinami meistrai. Priešingu atveju rizikuosite gauti prastos kokybės gaminį, kuris gali pakenkti visai kondicionavimo sistemai. Reglamentai numato, kad į ES šalis freoną gali įvežti tik tos įmonės, kurios turi kvotą. Taip pat yra numatyti itin griežti reglamentai, kas gali dirbti su klasikiniu freonu. Deja, praktika ir teorija ne visada sutampa. Dažnas vairuotojas, siekdamas taupyti, renkasi prastos, nežinomos kokybės freoną ir nekvalifikuotą meistrą, taip kenkdamas tiek transporto priemonės eksploatacijai, tiek savo piniginei.

 

Jūsų automobiliu pasirūpins patyrę savo sričių ekspertai

Kad būtumėte tikri atliktų darbų kokybe, kad jūsų kondicionavimo sistema veiktų nepriekaištingai, o freonas atitiktų jam keliamus kokybės reikalavimus, rinkitės patikimą bendrovę, kurioje teikiamos kondicionieriaus pildymo ir remonto paslaugos. Paprastai tokios įmonės siūlo išplėtotą paslaugų spektrą ir, be autoserviso teikiamų paslaugų, čia parduodami ir automobilių ratlankiai bei padangos. Patyrę meistrai atsakys į visus jūsų klausimus ir patars, ką pasirinkti konkrečioje situacijoje. Be to, kreipdamiesi į specializuotą įmonę, būsite tikri, kad visas reikalingas paslaugas gausite iš vienų rankų – taip taupysite savo laiką ir išlaidas, gausite visą reikiamą informaciją apie savo transporto priemonės techninę būklę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.