Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

3D projekcijos – racionalu ir įstabu

3d projekcijos

3d projekcijos

Videoprojektai.lt turi patirties 3D srityje. O 3D – tai įspūdingi efektai. Ko šie efektai suteikia renginiui? Apie tai skaitykite toliau.

3D projekcija panaikina ribą tarp realybės ir vaizduotės. Taip bene tiksliausia apibūdinti. Galima išskirti bent septynetą punktų:

  • Tai išskirtinumas, suburiantis gyventojus pasižiūrėti
  • Tai nėra paprastos dekoracijos – tai paveiku ir įspūdinga
  • Tai žaisminga ir nepalieka abejingų
  • Tai perkelia renginius į naują lygį
  • Tai variantas norint suorganizuoti šventę, apie kurią rašys žiniasklaida
  • Tai pritaikoma įvairių temų renginiams
  • Tai galėtų būti įvardijama žodžiu „nepakartojama“

Paimkime du pavyzdžius. 1. Skelbimas: DĖMEIO! KONCERTAS, KVIEČIAME APSILANKYTI! 2. Skelbimas: DĖMESIO! RENGINYS SU 3D PROJEKCIJOMIS! KVIEČIAME APSILANKYTI. Antruoju atveju iškart užkabina tai, kad minimos 3D projekcijos. „Kažkas naujo“ – taip pagalvoja skelbimą skaitantis žmogus ir nusprendžia, kad tikrai reikės nuvykti pasižiūrėti.

Žinoma, organizatoriams tenka pasukti galvą, kur rasti specialistų, galinčių sukurti pasaką. Nežinantiems, į ką kreiptis, neprošal apsilankyti adresu Videoprojektai.lt ir susisiekti, pasiteirauti bei susitarti. Tai galimybė išspręsti ne vien projekcijų reikalus.

Ką šioje srityje reiškia racionalumas?

Klausimas, kuris netikėtai gali kilti: ką šioje srityje reiškia racionalumas? Jis kiek paradoksalus, pabandysime paaiškinti.

Šiaip racionalumas suvokiamas kaip vadovavimasis protu, efektyvumas. Pavyzdžiui, automobilių gamintojai, kurdami naują modelį paaukoja tam tikrą dizaino detalę, vietoj įspūdingesnės formos nusprendžia suprojektuoti talpesnę bagažinę. Didesnė bagažinės talpa šiuo atveju būtų įvardijama kaip racionalumo siekis.

O štai renginių organizavimas – kas kita. Čia racionalumas gali reikšti priešingus dalykus: racionalus yra toks koncertas, kuris žmonėms patiks, kuris lems teigiamus atsiliepimus; racionalus yra ir toks koncertas, kurio instaliacijų klausimai patikimi profesionalams. Kitaip tariant, čia racionalu gali būti tai, kas gražu.

Protinga ir įstabu – ko gero, tiksliausias apibūdinimas. Svarbu patikėti darbą specialistams, kurie nusimano, turi patirties ir žino, koks turėtų būti rezultatas (ir koks neturėtų būti). Tada koncertas, minėjimas ar kita šventė nepalieka abejingų.

Ir dar trejetas punktų:

  • 3D – tai tikroviškumas
  • 3D – tai įdomumas
  • 3D – tai renginio puikumas

Susisiekus su profesionalais, idėjos gali būti įgyvendinamos kuo sklandžiausiai.

 

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.