Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kada padės veterinarijos klinika?

veterinarijos klinika

veterinarijos klinikaŽmonės taip linkę bendrauti ir jaustis reikalingi, kad jiems labai svarbu šilti santykiai ir draugystė. Dažnai žmonės šį poreikį patenkina įsigydami augintinį, kuris namuose suteikia daugiau džiaugsmo, tampa ne tik  draugu, bet ir šeimos nariu. Todėl kai šis šeimos narys sunegaluoja, visi jaudinasi.

Augintinio priežiūra ir sveikata yra labai svarbi ir reaguoti reikia tinkamai. Nes jei vaikui sukilusią temperatūrą žinote, kad reikia spręsti arbatomis ir tabletėmis, sunegalavus gyvūnui, sunku nuspėti, kuo jis skundžiasi. Todėl pirmiausia jam pravers veterinarijos klinika, kurioje specialistai atsakys į rūpimus klausimus.

Kartais veterinarijos ekspertai prasitaria, kad šeimininkai per daug atsainiai vertina augintinių sveikatą, o taip elgtis neturėtų. Mat įsisenėjusios gyvūnėlio ligos gali turėti įtakos ir žmonių sveikatai.

Norėdami apsaugoti savo gyvūno bei šeimos narių sveikatą, turite tinkamai augintinį prižiūrėti ir laikytis tam tikros higienos, kuri užkirstų kelią ligų ar infekcijų perdavimui.

  • Taksoplazmozė – tai liga, kurią galima užsikrėsti nuo pirmuonių, esančių augintinio išmatose. Šia liga galima užsikrėsti tvarkant katės dėžutę, vedžiojant šunį, valant namus, kuriuose gyvena dar maži ir į lauką reguliariai eiti nemokantys gyvūnėliai. Šios ligos simptomai panašūs į peršalimo ir gripo, todėl dažnai net sunku suprasti, iš kur šis negalavimas atsirado. Profesionali veterinarijos klinika  teikia tokias paslaugas kaip konsultacijos, todėl norėdami užtikrinti namuose higieną ir apsidrausti nuo šios ligos, nepasigėdykite apsilankyti klinikoje konsultacijai.
  • Kirmėlės. Jei Jums sunku gatvėje praeiti pro mielą valkataujantį kačiuką, turėtumėte susirūpinti savo sveikata. Iš tiesų laukinės katės ir šunys gali užkrėsti kirmėlėmis, kuriomis serga tiek gyvūnai, tiek žmonės. Specialistai nuolat prašo būti supratingiems ir turėti kuo mažiau kontakto su laukiniais gyvūnais, kurių Jūs nepažįstate ir neesate užtikrinti dėl jų higienos.
  • Grybelis. Dar vienas nemalonus susirgimas, kuris gali atsirasti nuo kontakto su gatvės gyvūnais – odos grybelis. Tai nemaloni liga, kurios gydymas gali užtrukti, ypač jei nereaguosite į simptomus ir leisite ligai įsisenėti.

Gyvūnų sveikata – labai svarbus dalykas, nes tai tema, susijusi ne tik su gyvūnų teisėmis, bet ir su žmonių sveikata. Todėl jei mylite gyvūnus, stenkitės jiems padėti suteikdami tinkamą higieną ir pastebėdami susirgimus laiku. Tuomet veterinarijos klinika ir joje dirbantys darbuotojai galės padėti gyvūnui, o prireikus, pasidalins patarimais, kaip tinkamai laikytis higienos tiek bendraujant su savo augintiniu, tiek su gatvėje gyvenančiais gyvūnais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.