Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Keltų bilietai ir jų įsigyjimas

keltų bilietai

keltų bilietaiViena seniausių susiekimo priemonių – laivai. Mūsų dienomis modernūs keltai užtikrina patogią ir įdomią kelionę. Todėl, planuojant tolimą išvyką, verta pasidomėti ir šia alternatyva bei pasirūpinti bilietais.

Kaip ir visų susisiekimo priemonių, keltų bilietai parduodami internetu, telefonu ar kelionių agentūrose. Įsigyjant bilietus agentūrose, viskas aišku. Čia jums patars patyrę ir kvalifikuoti savo srities specialistai. Kelionių agentūras rasti nėra sudėtinga. Jos įsikūrusios visose pagrindinėse didžiųjų miestų gatvėse bei mažesniuose miesteliuose. Dauguma mėgstančių keliauti turi pasirinkę agentūras, į kurias kreipiasi pastoviai.

Jeigu nenorite keliauti iki artimiausios kelionių agentūros, galite bilietus užsisakyti telefonu. Dažnai keltų paslaugas teikiančios įmonės bilietus platina ir tokiu būdu. Tačiau, suprantama, kad tai jau papildoma paslauga, ir už ją gali tekti susimokėti.

Mūsų dienomis paprasčiausias ir greičiausias būdas įsigyti bilietus yra internetu, naudojantis įmonių interneto svetainėse esančiais specialiais bilietų užsakymo moduliais. Taip išvengsite mokesčio, taikomo perkant telefonu. Atsivertę atitinkamus keltų įmonių interneto svetainių puslapius, galėsite palyginti kelių dienų bilietų kainas, nes jos dažnai skiriasi, rasite specialius pasiūlymus, kiekvienu atveju pasitikrinsite bendrąją užsakymo sumą. Tokiu būdu surasite ir pasirinksite jums tinkantį variantą.

Renkantis keltų bilietus, reikia nurodyti kryptį, datą, keleivių skaičių ir transporto priemonę. Tačiau jeigu ieškote optimalesnio kainos varianto, būtina atkreipti dėmesį į savaitės dienas, kuriomis norite keliauti. Priklausomai nuo kelto maršruto, įvairiomis savaitės dienomis keltai paprastai būna skirtingai užpildyti, todėl įmonės gali siūlyti pigesnius bilietus laisvesnėmis diemis, kad išlygintų keleivių srautus. Dažniausiai keltų bilietai būna pigesni šaltuoju metų sezonu. Kadangi tuo metu keliauja mažai žmonių, tai rasite didesnį kajučių geresne kaina pasirinkimą. Be to, perkant bilietus anksčiau, taip pat galima sutaupyti. Jeigu keliaujate automobiliu, būtina atkreipti dėmesį į transporto priemonei pateikiamas kainas, čia taip pat taikomi specialūs pasiūlymai. Dažnai bendrovės siūlo nuolaidas šeimoms, keliaujančioms su vaikais.

Jeigu į kelionę leidžiatės kartu su savo augintiniu, būtinai peržiūrėkite keltuose taikomas taisykles ir reikalavimus. Bilietą naminiam gyvūnui taip pat galima įsigyti internetu. Tačiau paprastai jie turi keliauti specialiose kajutėse arba automobilyje. Keleiviai su naminiais gyvūnais privalo išpirkti visą kajutę. Gyvūnai pervežami laikantis teisės aktų nustatytų reikalavimų.

Kad neliktų neaiškumų perkant bilietus internetu, dažniausiai elektroniniuose puslapiuose yra specialiai paruošti paaiškinimai, kurių pagalba keltų bilietus įsigysite sėkmingai ir greitai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.