Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip atlikti generalinį valymą namuose?

Net ir patys švariausi namai karts nuo karto reikalauja generalinio valymo. Neretai esame linkę šį darbą atidėlioti, nes randame malonesnių būdų, kaip praleisti savo laisvalaikį. Tam, kad namų valymas netaptų labai varginančia užduotimi, jį būtų pravartu suskirstyti į smulkesnes, lengviau atliekamas užduotis. Taip pat, valymas gali tapti daug efektyvesnis, jei pasirenkate vieną užduotį (dulkių valymas, siurbimas, grindų plovimas) ir atliekate ją visuose kambariuose, o ne atskirai valote visą virtuvę, vonios kambarius, miegamuosius. Tai jums padės nesijausti tarsi atsidūrus begaliniame valymo cikle, kur vėl, ir vėl pradedate tą pačią užduotį. Pateikiama keletą idėjų, kaip galėtumėte atlikti generalinį valymą savo namuose.

Prieš pradėdami valymą, pirmiausia surinkite ir sudėkite visus išsimėčiusius daiktus į savo vietas. Tuomet pradėkite valymą nuo viršaus į apačią ir judėkite iš kairės į dešinę pusę, tokiu būdu nieko nepraleisite. Pirmiausia nuvalykite dulkes, įskaitant visų baldų paviršius, lentynų vidines puses, turėklus, paveikslų rėmus, televizoriaus ekranus ir kitas smulkmenas. Nuvalę dulkes nuplaukite paviršius ir jei reikia juos dezinfekuokite. Pereikite per namus ir pakeiskite patalynę, dekoratyvinių pagalvių užvalkalus ir lovatieses. Sekantis žingsnis galėtų būtų langų ir veidrodžių nuvalymas. Toliau užpurkškite valiklį ant vonių, kriauklių, tualetų ir leiskite jam šiek tiek pastovėti. Tada grįžkite ir nušveiskite. Virtuvėje nereikėtų pamiršti išvalyti mikrobangų krosnelės vidų, indaplovę ir prietaisų dureles. Na ir galiausiai, galima pereiti prie grindų, jas išsiurbti, atitraukiant baldus ir nepamirštant retai naudojamų būsto kampų, o paskui jas išplauti.

Visuose aukščiau išvardintuose namų valymo žingsniuose labai svarbios yra naudojamos profesionalios valymo priemonės. Jų pagalba valymo darbai atliekami lengviau, efektyviau ir po jų namai dvelkia švara ir gaiva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.