Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kur verta keliauti šią vasarą?

Olandija yra maža šalis, turinti daug užsienio šalių, kartą sakė olandų diplomatas Josephas Lunsas. Šis faktas atspindi tautos charakterį, šimtmečius gyvenančios draugiškuose santykiuose su užsieniečiais – jų potencialiais prekybos partneriais. Nes olandai gyvena iš tarptautinės prekybos ir jai skolingi savo gerovę. Dėl šios priežasties, norintiems aplankyti Olandiją, gana gerai išvystytas susisiekimas ir iš Lietuvos https://www.olandijakasdiena.lt/

Olandijos sostinė Amsterdamas yra viena iš populiariausių turistinių vietų pasaulyje. Amsterdamą kasmet aplanko beveik 20 milijonų žmonių. Turistus čia traukia daugybė muziejų su iškiliausiais pasaulio kultūros kūriniais, garsusis Raudonųjų žibintų kvartalas ir populiarios kavinės.

Kinderdijk

Žinoma, daugeliui Olandija asocijuojasi su tulpėmis, sūriu, ir žinoma, vėjo malūnais. Jei kada nors matėte olandų vėjo malūnų nuotraukose, tikriausiai tai buvo Kinderdijk vėjo malūnai. Maždaug 15 kilometrų nuo Roterdamo esantis miestelis yra viena charakteringiausių šalies vietų, kurį atvykus į Olandiją pamatyti būtina.

Lisse ir Keukenhof sodas

Didžiausia Lisse atrakcija yra Keukenhof sodas, dar žinomas anglišku pavadinimu Garden of Europe. Tai vienas didžiausių pasaulyje gėlių sodų. Romantiškasis Keukenhofas užima 32 hektarus ir kasmet čia pasodinama beveik 7 milijonai gėlių. Geriausia čia atvykti pavasarį, kai žydi tulpės.

Haga

Nors Olandijos sostinė yra Amsterdamas, Hagoje yra visi biurai ir Olandų karališkoji šeima. Politinis Olandijos centras yra gražus gotikinis Binnenhof kompleksas su garsiuoju Ridderzaal kieme.

Harlemas

Mažas miestelis, esantis vos keliolika minučių nuo Amsterdamo, yra idealus pasiūlymas tiems, kurie nekenčia minios. Harlemas, kartais vadinamas „mažuoju Amsterdamu“, yra rečiau lankomas turistų, todėl kainos čia kur kas palankesnės. Čia yra daug muziejų, verta pamatyti garsųjį turgų, t.y Grote Markt ir šalia jo esančią Grote Kerk bažnyčią, rotušę ir Frans Hals meno muziejų.

Žinoma, lieka dar daug neišvardintų vietų, kurios jus sužavės pasirinkus vasaros atostogas Oalndijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.