Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip elgtis, kad pirmas kartas lovoje netaptų paskutiniu…

pazintysPsichologai įspėja, kad pirmas kartas su naujuoju vaikinu ar mergina gali padaryti labai didelę įtaką tolimesniam santykių klostymuisi ir santykių ateičiai. Dviejų žmonių gyvenimą intymūs santykiai gerokai pakeičia. Tačiau kaip elgtis, kad pirmoji intymesnė pažintis netaptų kartu ir paskutine? Pateiksime kelias svarbias rekomendacijas, kurios pravers visiems, kaip tik laukiantiems savo pirmojo karto su nauju partneriu ar apskritai pirmojo karto.

Nereikėtų vaidinti patyrusio, jei toks ar tokia nesate, juo labiau – įsijausti į porno žvaigždės vaidmenį. Daugelis žmonių nenorėdami apsikvailinti elgiasi lyg ne savi, bando kopijuoti kitus ar dar blogiau – scenas iš erotinių filmų. Pirmas kartas – ne laikas eksperimentams, nei vienas kitą dar gana menkai pažįstate, nežinote, kas kuriam patinka, o kas – ne. Nereikėtų rinktis ir pernelyg seksualios, iššaukiančios aprangos, gašlių drabužių, sekso reikmenų, nes naujasis partneris gali ne susižavėti, bet atvirkščiai – išsigąsti. Nereikėtų pirmam kartui užsiimti ir oraliniu ar analiniu seksu, nes tai labai intymu, todėl net nežinote, ar žmogus yra apskirtai už tokios rūšies seksą. Viską, kas kuriam patinka, sužinosite laikui bėgant ir turėsite galybę progų tai išbandyti.

Tik su prezervatyvu. Pirmąjį kartą mylintis su nauju partneriu daugiau nei būtina naudoti prezervatyvus. Kartais net ir ramūs, nemėgstantys į šoną nusukti asmenys serga lytiniu keliu plintančiomis ligomis, taigi prezervatyvas leis jaustis saugiau. Jis būtinas net ir tuomet, jei mergina vartoja kontraceptines piliules ar kitus apsisaugojimo būdus. Beje, nėštumas su beveik nepažįstamu žmogumi taip pat nėra pageidaujamas. Vėliau, kai tapsite artimesni, galėsite iš naujo apsvarstyti kontracepcijos pasirinkimo klausimą ir priimti tinkamą sprendimą.

Ne – drovumui. Lovoje nevalia dangstytis ar drovėtis savo kūno, taip pat ir rytą atsikėlus iš po karštos meilės nakties nevalia dangstyti kūno ar kažko slėpti, jaustis nejaukiai ar nenatūraliai. Tarp dviejų žmonų negali būti jokių tabu, „gėda“ ar juo labiau „negražu“. Apsikabinkite naują meilužį ar mylimąjį, pasibučiuokite ir pajuokaukite – net ir jei tai buvo pirmas kartas, nevalia varžytis ar jaustis suvaržytiems. Nereikėtų galvoti, kad seksas kažkaip ypatingai pakeičia santykius – tai natūrali santykių evoliucionavimo ir dviejų suaugusių žmonių gyvenimo dalis.

Neverta sielotis, jei vaikinas taip daugiau ir nebepaskambins, o mergina nepanorės susitikti dar kartą. Kartais susidomėjimas naujuoju partneriu dingsta po primojo karto, kartais naujasis partneris netgi ima erzinti būtent po to, kai su juo permiegojote. Taigi jei stipresni jausmai po pirmojo karto neužgimė, nesisielokite ir gyvenkite toliau – tai ne pirmas ir ne paskutinis žmogus jūsų gyvenime. Ir atsikratykite minties, kad buvote išnaudotas ar išnaudota – seksas turi teikti malonumo abiem, ir nesvarbu, ar tai primas kartas, ar ne.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.