Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Nekilnojamojo turto nuoma: būstas, atitinkantis visus jūsų lūkesčius

turto nuomaAtvykę studijuoti ar dirbti į svetimą miestą, ieškome jaukaus būsto, kuriame galėtume įsikurti. Nors mažesniuose miesteliuose nuomojamų butų pasirinkimas nėra didelis, tačiau didmiestyje galime rinktis iš daugybės variantų – galime apsistoti ne tik bute, bet ir kotedže ar net nuosavame name. Mums siūlomos tiek ilgalaikės, tiek trumpalaikės būsto nuomos paslaugos.

Ieškodami pigesnės alternatyvos, bute galime gyventi su kitu žmogumi. Vienas iš variantų – nuomoti kambarį iš buto šeimininko ir gyventi drauge su juo. Tiesa, toks variantas gali sukelti tam tikrų problemų, kadangi privalėsite laikytis visų šeimininko diktuojamų taisyklių – dažnai yra normuojamas vandens, elektros kiekis, negalėsite garsiai klausytis muzikos ar vėlai sugrįžti namo. Be to, senyvo amžiaus šeimininkai gali pykti, jei sumanysite atsivesti draugų. Juo labiau, jei nuspręsite, kad jie gali pernakvoti jūsų kambaryje. Jauniems žmonėms, ypač opesnio būdo, laikytis šių taisyklių gali būti sunku, todėl daugelis pasirenka nuomoti kambarį bute, už kurį yra atsakingi kiti nuomininkai. Dažniausiai tokio buto „šeimininkai“ būna jauni žmonės, kurie apsigyvena bute ir po kurio laiko supranta, kad šis jiems yra per didelis, todėl kviečia dar vieną ar kelis nuomotojus apsigyventi laisvuose kambariuose. Paprastai visi nuomininkai (tiek senieji, tiek naujieji) turi lygias teises, susitaria dėl bendros tvarkos ir gyvena be didesnių rūpesčių. Kartais net tampa itin artimi ir susidraugauja visam likusiam gyvenimui.

Atsikraustę į svetimą miestą su draugais, pasidomėkite nekilnojamojo turto nuoma – jei gyvensite visi kartu, galėsite išsinuomoti ne tik didesnį ir patogesnį butą, bet mėgausitės brangesniu bei modernesniu butu. Be to, gyvendami su draugais nepatirsite jokių rūpesčių, nes greitai ir ramiai išspręsite konfliktus, lengvai susitarsite dėl bendros tvarkos, tvarkymosi grafiko ir panašių smulkmenų.

Jei žmogui yra būtina tyla bei ramybė, patariame nuomotis nedidelį butą, kuriame galėsite gyventi vienas. Galite išsinuomoti vos kelių dešimčių kvadratinių metrų butą, kuriame jausitės saugiai ir patogiai. Tiesa, jei toks butas yra suremontuotas ir papuoštas naujais baldais, jis gali kainuoti gana brangiai, todėl privalote apsvarstyti savo finansines galimybes. Be to, gal jums svarbiausia ne tai, su kuo gyvenate, o kur gyvenate? Gal jūsų nuomojamas būstas privalo būti arti universiteto arba darbo? Jei ieškote pigesnės alternatyvos, galite pabandyti išsinuomoti kambarį bendrabutyje, tačiau neturėtumėte pamiršti, kad neišvengiamai susidursite su tam tikrais minusais – bendru dušu ir virtuve, nuolatiniu triukšmu koridoriuose, ribojamu draugų apsilankymu ir pan.

Jei butą nuomoja pažįstamas žmogus, turėtumėte būti labai patenkinti – greičiausiai nebūsite apgauti, o pačiu butu galėsite mėgautis už minimalią kainą. Jei tokių pažįstamų neturite, galite pasidomėti interneto svetainėmis, kurių pagrindinė interesų sritis – nekilnojamojo turto nuoma. Tiesa, susidomėję vienu ar kitu skelbimu, būkite itin atsargūs – gali būti, kad jums patikusio buto šeimininkas nenorės su jumis sudaryti nuomos sutarties, o tai reiškia, kad po kurio laiko galite būti apgauti arba patirti kitų nemalonumų. Siekdami išvengti bet kokių problemų ateityje, kreipkitės į agentūras, kurių veiklos sritis yra nekilnojamojo turto nuoma. Šios įmonės padės susirasti visus jūsų lūkesčius atitinkantį būstą. Nors jums teks sumokėti papildomą vienkartinį mokestį už suteiktą pagalbą, tačiau galėsite būti tikri, kad gyvenate legaliai ir nemalonių staigmenų ateityje nepatirsite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.