Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip išsirinkti kabamąjį kambario šviestuvą?

Šviestuvai – tai ne vien šviesos šaltiniai, galintys sukurti tam tikrą atmosferą kambaryje bet ir neatsiejamas kiekvieno interjero elementai, kurių pagalba galima sudėlioti įvairius akcentus. Plati šių prietaisų įvairovė leidžia šeimininkams pritaikyti juos taip, kad jie atitiktų jų lūkesčius ir padėtų įgyvendinti net ir drąsiausius sumanymus. Kabamasis šviestuvas – tai ko gero lengviausias būdas sukurti dėmesį traukiantį elementą savo namuose. Jis gali būti naudojamas kaip vienintelis šviesos šaltinis patalpoje arba kaip kelių elementų derinys, tiek įgyvendinant zonavimą tiek ir sukuriant vientisą sprendimą.

Renkantis kabamąjį šviestuvą į kambarį reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos veiksnius:

  • Pakabinimo būdas. Šviestuvų tvirtinimas gali būti atliekamas naudojant komplektuojamus trosus, kurių ilgį galima reguliuoti, elektros laidą, tvirtus laikiklius arba skirtingo skersmens vamzdžius. Renkantis tinkamą sprendimą, reikia įsivertinti bendrą dizaino sprendimą ir patį montavimo sudėtingumą.
  • Lempučių skaičius. Pasirinkimas yra labai didelis, nuo vieno šviesos šaltinio iki šviesos diodus naudojančių modelių, kuriuose apšvietimą sukuria daugiau kaip 300 elementų. Pasirinkimas dažnai priklauso nuo patalpos dydžio, lubų aukščio ir pačių lempučių galingumo.
  • Lempučių gaubtų tipas. Jų pasirinkimas yra taip pat ganėtinai platus: su keičiamu kampu, moduliniai, kuriuose galima greitai pakeisti elementus ir stacionarūs.
  • Medžiagos iš kurių šviestuvas pagamintas. Asortimente yra modeliai iš metalo, medžio, tekstilės, plastiko, akrilo, stiklo, bronzos, krištolo ir praktiškai net ko, kas suteikia dizaineriams įkvėpimo. Tai lengviausias būdas derinti prietaisą prie turimo interjero arba atvirkščiais – siekiant turėti išskirtinį elementą, kuris taps dėmesio centru.
  • Forma. Pasirinkimas čia dažnai apribojamas standartinėmis geometrinėmis figūromis: stačiakampiai, apskritimai, cilindrai, kubai, tačiau norint, galima rasti ir pritaikyti savo interjere ir nestandartinių bei abstrakčių formų šviestuvus.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.