Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip sukurti elektroninę parduotuvę patiems

Kiekvienas iš mūsų turime pomėgių, hobių, užsiėmimų. Vienas kitas papildomas euras irgi nepamaišytų. Tad jeigu sujungtume pirmą sakinį su antruoju, arba kitais žodžiais kalbant, norėdami iš savo pomėgio papildomai uždirbti, turime domėtis, kaip sukurti elektroninę parduotuvę. Vieniems tai gali pasirodyti be galo sunku ir net neįmanoma, kiti to lengvai imasi ir, savaitė kita – turi elektroninę parduotuvę. Ji gali generuoti Jums pinigus kol miegate ar dirbate samdomą darbą. Vėliau, verslui įsisukus galėsite ir to imtis rimčiau. Taigi visa ko pagrindas – elektroninė prekyba. Tam profesionalų yra sukurtos gairės, kuriomis remiantis galėsite neužilgo startuoti pardavinėdami knygas, rankdarbius, techniką, dovanas – ar bet ką, ką tik sugalvosite. Raitojamės rankoves ir pirmyn!

  • Visų pirma turite susikurti viziją ir išsigryninti idėją. Apsispręskite, kuo norite prekiauti, apgalvokite, kokie turimi ir galimi pagaminti ar užsakyti prekių kiekiai, kaip gali atrodyti viso to vizualas. Numatykite, kaip norite, kad atrodytų elektroninės parduotuvės dizainas. Tam galite pasidomėti konkurentų elektroninėmis parduotuvėmis ar galėsite susikurti savo unikalų dizainą.
  • Jeigu dar neturite savo prekės ženklo vardo – pats metas jį sugalvoti. Turint pavadinimą, bus reikalingas ir Jūsų unikalus logotipas. Jį, jeigu tik sugebate, galite susikurti pats, arba patikėti profesionalams, t.y. dizaineriams. Šiam žingsniui galime priskirti ir domeno registravimą. T.y. susigalvokite, koks bus elektroninės parduotuvės pavadinimas.
  • Galiausiai – vienas svarbiausių žingsnių – išsirinkti platformą arba turinio valdymo sistemą. Šiuo atveju teks labiau pasidomėti ir nuspręsti, kuri platforma ar sistema Jums bus patogiausia valdyti, kuri atitiks Jūsų lūkesčius ir, nepamirškite galvoti apie klientą, kad jam būtų patogu ne tik „vaikščioti“ po el.parduotuvę, bet ir paprasta ir lengva apsipirkti. Taip pat nepamirškite apgalvoti, kuris įmokų surinkimas Jūsų el. parduotuvėje bus patogiausias tiek Jums, tiek būsimiems pirkėjams. Vienas populiariausių pasirinkimų Lietuvos rinkoje – Paysera.
  • Ar jau turite kokybiškas, geriausia – studijines savo prekių nuotraukas? Jeigu dar ne – suskubkite, nes jos bus reikalingiausios. Juk tik pagal jas klientai renkasi Jūsų, ar konkurentų prekę įsigyti. Turint nuotraukas, dar teks kurti prekių aprašymus, nuorodas ir kainas. Visa tai patalpinsite būsimoje el. parduotuvės platformoje.
  • El. parduotuvė sunkiai gyvuotų ir be galimo siuntų pristatymo. Nuspręskite, kaip prekes pristatysite klientams.

Štai ir viskas! Belieka pasirūpinti tikslinga reklama ir klientų pritraukimu. Tegul Jūsų el.verslas sukasi sparčiai ir sėkmingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.