Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip surengti sėkmingą fotosesiją?

fotosesija

fotosesijaDaugelis žmonių nori įamžinti savo grožį, nori turėti kokybiškų nuotraukų, kad, net ir daugeliui metų praėjus, turėtų ką prisiminti, kuo pasigrožėti. Tačiau kaip tinkamai pasiruošti fotosesijai? Pirma, tai išsirinkti gerą fotografą. Žinoma, sąvoka „geras fotografas“ yra labai subjektyvi, nes kas vienam gražu, kitam gali visiškai nepatikti. Fotografo darbus geriausiai įvertinsite patys: ar Jums tam tikro fotografo nuotraukos gražios, ar patinka jų stilius, redagavimo būdas, spalvos ir kiti dalykai. Nuotraukos gali būti ir labai meniškos arba tikroviškos, su išblukusiomis spalvomis, pasendintos. Fotosesija paprastai turi ir temą, taigi ją iš anksto, kaip ir kitus fotografavimosi niuansus, reikėtų aptarti su fotografu.

Apranga

Apranga ir aksesuarai labai priklauso nuo to, kokio tipo fotosesijai ruošiatės. Jeigu fotosesija asmeninė, rinkitės gražius, išskirtinius drabužius, prie jų derinkite aksesuarus. Arba atvirkščiai – drabužiai gali būti paprasti, o aksesuarai – ryškūs. Besirengiant erotinei fotosesijai, svarbiausi ne jūsų rūbai, bet kūnas, taigi daug dėmesio skirkite depiliacijai, kitoms grožio procedūroms, nueikite į soliariumą. Erotinei fotosesijai tinkama oda, kailis, šilkas ir kitos prabangios medžiagos. Jei fotosesija šeimos ar poros, pakaks paprastesnių drabužių, pavyzdžiui, lengvos suknelės ar net džinsų. Fotosesijai nepatartina rinktis pernelyg tamsių spalvų rūbų, ypač juodos spalvos, nes juose tiesiog paskęsite. Labai tinka šviesių ir pastelinių spalvų apdarai.

Gamtoje ar studijoje?

Ar fotografuotis gamtoje, ar studijoje, taip pat priklauso tik nuo Jūsų pasirinkimo. Žinoma, erotinę fotosesiją surengti paprasčiau studijoje, o štai poros, šeimos fotosesija tiesiog tobulai pavyksta gamtoje. Kiekvienas metų laikas dėkingas fotosesijoms: žiemą visur švaru ir balta, pavasarį sprogsta medžiai ir krūmai, vasarą visur gausu žalumos, žydi gėlės, o rudenį labiausiai fotografų blykstes traukia krentantys lapai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.