Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kompiuteris – ar visada tavo draugas

it konsultacijos

it konsultacijosSunku įsivaizduoti gyvenimą be kompiuterio, namie, darbe. Visur aplink mus tos metalinės dėžės, kurios suteikia gyvenimui spalvas, leidžia pažinti pasaulį, padeda greičiau atlikti darbus. Tačiau ar žinote, kad galutinis matomas rezultatas – ilgo darbo rezultatas ir neatsirado per dieną?

Visi, ar bent dauguma žmonių, kurie vartojosi kompiuteriu gali pasakyti, kuo vienos ar kitos programos patogios, tačiau visada atsiranda situacijų, kuomet vartotojas nori supratingesnio kompiuterio, kuris palengvintų darbo procesą. Tokiais atvejais jums gali padėti IT verslo/veiklos konsultantai, kurie įsigilins į jūsų veiklos specifiką ir padės optimizuoti jūsų darbe naudojamas IT sistemas. Nenustebkite, jeigu sulauksite patarimo ar pasvarstymų iš konsultantų, jog norint veiklos efektyvumą padidinti, turėtumėte susirasti, kas sukurtų specialiai jūsų poreikius atitinkančią programinę įrangą.

Šioje vietoje jau turėtumėte turėti tris klausimus – ar verta investuoti, kiek verslo konsultacijos kainuoja, kokio rezultato galiu tikėtis. Į pirmą klausimą „ar verta” atsakyti lengviau nei paprasta – TAIP, kadangi pasaulis vis labiau darosi automatizuotas, o dauguma veiksmų atliekami kompiuterių (robotų). Įvertinti konsultaciją ir jos kainą sunku tiek pirkėjui, tiek pardavėjui, todėl geriausia remtis atsakymu į trečiąjį klausimą: kokie pasiekti rezultatai. Tokiu atveju, įmonė sulaukusi konsultacijos įvertintų kaip kitos veiklos pajamos, darbuotojų užimtumas ir atsižvelgiant į tai būtų sumokamas sėkmės mokestis.

Tad vienintelis klausimas – kada nuspręsite, jog galite dirbti efektyviau ir kreipsitės IT konsultacijos?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.