Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip teisingi receptai lašinius degino…

teisingi receptaiAtėjus vasarai daugelis merginų pradeda sportuoti, dėl to jog atrodytų gražesnės ir įtilptų į gražią suknelę. Aš viena iš jų – pradėjau sportuoti dar Sausio mėnesį, nes po visų švenčių priaugau keletą nereikalingų kilogramų. Iki Balandžio pabaigos nebuvau numetusi nei kilogramo, džiaugiausi tik tuo, jog pagerėjo savijauta ir jaučiausi daug ištvermingesnė.

Tačiau tai manęs netenkino ir norėjau atsikratyti tų nelemtų kilogramų. Tuomet pradėjau domėtis teisinga mityba ir išsiaiškinau, jog teisingai pasirinkti receptai padės pasigaminti patiekalus, kurie padės mano kilogramams tirpti. Badauti nesiruošiau, nes to daryti nekenčiu ir savijauta pradeda blogėti, bei jaučiuosi labai nelaiminga. Investavusi truputį laiko supratau jog salotos turi tapti mano pagrindiniu patiekalu, o pasilepinimui galimi vištienos patiekalai.

Salotos ir vištienos patiekalai tai ne viskas ką aš galėjau valgyti. Tačiau šie patiekalai man skaniausi ir jie man puikiai tiko. O receptai, kuriuos išsirinkau nebuvo iš labai brangių ingredientų ir jie buvo greitai pagaminami, o aš po darbo neturiu daug laiko. Turiu laiko tik išeiti pabėgioti ir truputį pailsėti po sunkios darbo dienos.

Susidėliojusi savo mitybą, toliau sportavau jau savo įprastu ritmu. Norėjau įsitikinti ar teisingi receptai padės degint tuos lašinius, kurie man taip nepatiko. Jau po keletos savaičių pastebėjau teigiamų rezultatų – neliko keletos kilogramų. Apėmė didžiulis džiaugsmas ir salotas pradėjau valgyti su dar didesniu malonumu. Vyras taip pat džiaugėsi mano numestais kilogramais – jis gi sveikas vyras, jam patinka prisižiūrėjusios moterys. Todėl palaikydamas mane irgi valgė vištienos patiekalus ir niekada nesikeikė, jog nėra kepsnio ant stalo.

Galiausiai netgi pavyko susitarti su vyru, jog jis alų išeitų gerti su draugais kai to nori. Nes aš irgi mėgstu išgerti alaus, todėl negalėdavau žiūrėti kaip jis jį geria žiūrėdamas krepšinį. Šitaip ne tik jis man nesukelia pavydo, bet aš gaunu daugiau laiko sau. Šiuo metu džiaugiuosi jau numestais septyniais kilogramais. Priaugti lašinukai jau senai dingo. Džiaugiuosi savo figūra ir labai pagerėjusia sveikata. Jei pasieksiu dešimt numestų kilogramų – į savo mitybą pradėsiu įtraukti daugiau įvairiausių patiekalų, kad palepinti save už nuveiktą darbą. Ir toliau save prižiūrėsiu, kad kilogramai nesugrįžtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.