Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Teminiai kostiumai gali padėti ne tik išsaugoti vyro seksualinį susidomėjimą

teminiai kostiumaiNeabejotinai, kad beveik visi esame girdėję frazę, jog vyrai myli akimis. Be abejonės vyrus jaudina moters aptempti drabužiai ir seksualus apatinis trikotažas. Pusiau apsinuoginusi moteris įkaitina daugelį vyrų labiau nei visiškai nuoga. Seksualiai pridengtas kūnas žadina vyrų vaizduotę, todėl teminiai kostiumai moteriai, gali padėti išpildyti vyro seksualines fantazijas, bei išlaikyti intymumą poroje. Daugelis ekspertų teigia, kad seksualinės fantazijos ir jų įgyvendinimas su savo partneriu gali padėti ne tik paįvairinti ir atnaujinti seksą, bet ir atsikratyti kai kurių kompleksų lovoje.  Beje, seksologės D. Jenkejevos teigimu, vyrai labai mėgsta netikėtas staigmenas, todėl patartina negailėti fantazijų, sugalvoti ką nors įdomaus, bei nustebinti mylimąjį nauju apatiniu trikotažu ar teminiais kostiumais.

Moterims, nebijančioms eksperimentuoti, teminiai kostiumai gali padėti ne tik išsaugoti seksualinį patrauklumą vyro atžvilgiu, bet ir įgyvendinti kai kurias seksualines fantazijas pasitelkiant įvairius erotinius žaidimus. Erotiniai žaidimai, atliekami prieš lytinį aktą, turi gilesnę prasmę, nei kai kuriems atrodo, jog tai daroma tik dėl smagumo. Dažniausiai jie skirti keliems evoliucijos įtvirtintiems tikslams: jie padeda numalšinti agresiją, labiau pasitikėti savo partneriu, atsikratyti kompleksų, ir visa tai žinoma padeda išlaikyti vyro susidomėjimą savo partnere lovoje. Tokius kostiumus, galinčius sužadinti seksualinę fantaziją ir pasisemti idėjų, kaip atgaivinti santykius su partneriu ir jį nustebinti, galite rasti ir įsigyti apsilankę internetiniame puslapyje: estela.lt. Šioje parduotuvėje galite įsigyti nuo seksualiausio apatinio trikotažo, išradingiausių teminių kostiumų, korsetų, kūno aksesuarų, suknelių, moterims skirtos aprangos, iki vyriškų drabužių, ir visa tai labai patraukliomis, prieinamomis kainomis visiems.

Tikriausiai sutiksite, kad pats lytinis aktas yra per daug mechaniškas ir neįdomus, kad patrauktų mūsų dėmesį. Psichoterapeuto Olego Lapino teigimu, seksualiniai žaidimai suteikia lytiniui aktui daugiau grožio, estetikos ir azarto. Žinoma, jei jie tenkina abu partnerius, o ne tampa išnaudojimu. Nesąmoningai ieškodami atitikmens, žmonės dažnai linkę į bandomuosius santykius. Kitaip tariant, tokio partnerio, kurio seksualinių žaidimų ribos atitiks tavąsias.

Teminiai kostiumai taip pat gali būti idealiu pasirinkimu Valentino dienos proga. Tai taip pat labai puiki tradicija nepamiršti, kad savo mylimąjį reikia retkarčiais palepinti ir nustebinti, nes dažnai tokį svarbų dalyką per kasdienius rūpesčius pamirštame.

Pasirodo, jog žmonės apie kito asmens sveikatą ar charakterį, ir net apie požiūrį į seksualinius santykius, gali spręsti iš veido. Durhamo universiteto mokslininkai atliko įdomų eksperimentą: dalyvių buvo prašoma įvertinti priešingos lyties patrauklumą ir požiūrį į seksą iš pateiktų veido nuotraukų. Rezultatai parodė, kad tyrime dalyvavę vyrai ir moterys, vertindami nuotraukas, tiksliausiai sprendė, kuris asmuo yra linkęs į trumpalaikius seksualinius santykius. Asmenų požiūrį į seksualinius santykius iš pateiktų veido nuotraukų teisingai nustatė 72 proc. visų dalyvių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.