Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip tinkamai prižiūrėti sužadėtuvių žiedą?

Įvykus vienam įsimintiniausių gyvenimo įvykių, piršlyboms, tikrai nesinori slėpti sužadėtuvių žiedo po devyniais užraktais. Norisi, jog žiedas kasdien puikuotųsi ant bevardžio pirštelio ir primintų tą magišką dieną, kurią mylimasis priklaupė ant kelio ir paprašė jūsų rankos. Deja, tačiau aplinkos veiksniai, tokie kaip saulė, kosmetika, buitinės priemonės – negailestingai kenkia mūsų brangaus žiedelio išvaizdai. Jeigu mylimasis buvo ypatingai dosnus ir padovanojo žiedą su dideliu deimantu ar kitu brangakmeniu, tuomet dulkės ir kiti nešvarumai kimba prie sužadėtuvių žiedo, kaip prie magneto. Norint, kad sužadėtuvių žiedai neprarastų pirminės išvaizdos, juos būtina tinkamai valyti ir prižiūrėti. Kokiais būdais galima valyti sužadėtuvių žiedą, o kokių metodų geriau netaikyti?

Jeigu žiedas jums nelabai patiko ir norite su juo atsisveikinti, naudokite priemones, sudėtyje turinčias chemijos. Įvairūs acetonai, balikliai tikrai pasirūpins, kad sužadėtuvių žiedai akimirksniu prarastų žavesį. Šių priemonių pagalba žiedai praras spalvą, nubluks, papilkės, o brangakmeniai neteks žvilgesio.

Visgi, jeigu žiedelis jums patiko ir norėtumėte pratęsti su juo draugystę, reikėtų taikyti paprastą, nekenksmingą, labai efektyvų metodą. Šiltas vanduo ir muilas – pagrindiniai pagalbininkai, padėsiantys išlaikyti tobulą žiedelio išvaizdą. Jeigu žiedas tiesiog apdulkėjęs – pakaks jį tiesiog nuplauti. Jeigu pastebėjote įsisenėjusio purvo ar kosmetikos žymių, į pagalbą pasitelkite dantų šepetėlį. Dantų šepetėlio šereliai maži ir švelnūs, todėl patogiai nuvalysite nešvarumus ir nepažeisite deimantų ar aukso.

Sužadėtuvių žiedai puošia mūsų ranką kasdien. Ilgainiui, namuose naudojamos įprastos valymo priemonės tampa neveiksmingos. Tokiu atveju galite drąsiai kreiptis į internetinių, juvelyrinių dirbinių parduotuvių konsultantus. Internetinių parduotuvių, tokių kaip fashiongold.lt darbuotojai, suteiks visą reikiamą informaciją internetu, pakonsultuos žiedelio priežiūros klausimais. Informacijos internete pateikiama labai daug, tačiau geriau nerizikuoti ir pasikonsultuoti su specialistais. Juk vienas netinkamas žingsnis gali negrįžtamai sugadinti žiedo išvaizdą.

Dauguma papuošalų nereikalauja papildomos priežiūros, todėl išsiugdyti naują, papuošalų valymo įprotį yra sunku. Reikėtų nepamiršti, jog sužadėtuvių žiedas dovanojamas tik kartą gyvenime. Tai nepakeičiamas papuošalas tiek fizine, tiek emocine prasme, todėl labai svarbu jį vertinti ir tinkamai prižiūrėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.