Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kalėdinės dovanos paieškos

Ieškant kalėdinės dovanos neretai iškyla labai daug klausimų ir dilemų, tačiau, laimei, visuomet yra sprendimų, kuriuos galima pasitelkti ir kurių pagalba gali būti daug lengviau pasiekti norimą rezultatą.

Dovanos, kurios sprendžia problemas

Viena didžiausių klaidų, kurias darome pirkdami dovanas kitiems (ir sau), yra ta, kad manome, jog dovanodami daugiau daiktų padarysime žmones laimingesnius. Tačiau iš tikrųjų mažiau yra daugiau. Ir šiuo atveju gali labai veiksmingai pasitarnauti dovanos, kurios padeda išspręsti konkrečias problemas.

Nedovanokite daugiau problemų

Žmonės nemėgsta, kai reikia priimti sprendimus, todėl nerinkite dovanos, kuri priverstų juos tai daryti. Nepirkite dovanų kortelių, nes pirkdami jas, jūs suteikiate dovanos gavėjui problemų ir sprendimų priėmimo naštą perkeliate jam. Taip pat nedovanokite pramogų be datos. Jei dovanojate masažą ar maisto gaminimo pamokas, suplanuokite ir jas. Net jei dovanos gavėjas bus priverstas pakeisti datą, jis bus priverstas tai padaryti. Jiems nereikia apsispręsti.

Dovanokite augalus, o ne gėles

Mūsų dovanų pasirinkimai paprastai būna savanaudiški. Norime pagyrimo, kad esame puikūs dovanų teikėjai, todėl dažnai būname pratę rinkti dovanas, kurios labai blizga ir krenta į akis, pvz., ryškios gėlės. Tačiau problema ta, kad visa tai išblėsta, o dovanos gavėjui belieka tvarkytis su tuo, kas liko.

Nebūkite tokie rūpestingi

Kaip dovanų teikėjai norime parodyti, kaip gerai pažįstame žmogų. Bet žinote, kas pažįsta dovanos gavėją dar geriau už jus? Jos gavėjas! Taigi, kai jis jums pasakys, ko nori, nebandykite kvailai jį pergudrauti. Duokite jiems tai, ko jie iš tikrųjų nori. Jums tai gali atrodyti neapgalvota, bet jiems – ne. Nemaža dalis dovanų gavėjų teigia, kad labiausiai apgalvotos dovanos yra tos, kurių jie prašė.

Dovanokite dovanas, kurios išlieka

Jei norite dovanų, kurios nuolatos išlieka aktualios ir naudingos, siekite sentimentalumo.  Tai nėra taip sunku, kaip manote. Tyrimai rodo, kad žmonės labiau vertina naudingą daiktą, jei gauna jį dovanų, nei jei perka sau, nes naujumas nusibosta, o sentimentalumas – ne.

Daugiau: Dovanudovana.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.