Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaljanas – populiarėjanti arabiškoji kultūra

Kaljanas, anglų kalboje hookah arba shisha. Priešingai negu pypkėse, bonguose, čia rūkomas tabakas yra prafiltruojamas vandeniu. Kaljanas aplamai daugiau yra skirtas šventiškiems pasisėdėjimams su draugais, arba atsipalaiduoti ir taip pasilepinti save. Kaljano dar viena ypatybė yra tai, jog galima išgauti labai daug ir tiršto dūmo. Aišku jeigu taisyklingai viską atliksite pagal rekomendacijas bei naudojant kokybiškus kaljano priedus ir aksesuarus. Dažnai žmonės ieško kaljanų įsigyti internetu, arba lankosi fizinėse parduotuvėse. Šiandien norime pasidalinti patarimais, kaip sutaupyti pinigų ir gauti kokybišką daiktą.

Kaljanas pagal kiekvieno patirtį ir norus

  • Esate naujokai? O gal net nesatę bandę kaljano, o tik matę per youtube ar kitas platformas? Šiuo atveju kaip išsigelbėjimą galime pasiūlyti paslaugą – kaljano nuoma. Šiuo atveju gausite visą reikmenų komplektą – taurelės, žnyplės, žarnos, kandikliai ir visa kita ko gali Jums prireikti. Taip pat gausite kokybiškus gaminius, atrinktus kaljano meistrų bei profesionalų. O jei yra finansai ir galimybės, kaljano nuoma galite užsisakyti su kaljano meistru, kuris praves Jums tarsi įvadinę pamokėlę kaip reikia elgtis, tinkamai iškurens anglis ir daugiau papasakos apie privalumus, kuriuos naujokai turbūt nepastebėtume. Dar vienas svarbus dalykas tai, jog pasinaudojus, atiduodate kaljaną atgal, taip neužkraunate namų.
  • Daug keliaujate? Tuomet pasirinkimas turėtų būti mažas kaljanas, su nešiojamu lagaminu, kuris būtų papildomai paminkštintas, nuo transportavimo metu galimų pažeidimų.Mažesnis kaljanas nebūtinai reiškia mažiau dūmų, ar prastesnę kokybę.
  • Priskiriate save patyrusiu kaljano entuziastu? Tokie žmonės greičiausiai jau turi pasirinkę savo mėgiamus kaljanus, priedus ir žino ko nori. Šiuo atveju pirmiausia reiktų tikrinti panašių kaljanų kainą internete, taip pat patikrinti informaciją apie pardavėją. Nerekomenduojame pirkti iš neaiškių pardavėjų skelbimų portaluose, ar uždarose pavienėse facebook grupėse. Gali pasitaikyti kaljanų klastočių, apgavysčių, o poto vistiek teks nusipirkti originalų gaminį iš normalios parduotuvės. Profesionaliose parduotuvėse prekes galite užsisakyti internetu, o atvykti pasiimti ir sumokėti į fizinę parduotuvę. Šiuo atveju galite apžiūrėti kaljanus, ar nėra broko ir taip būti ramūs. Taia ypač aktualu trapioms taurelėms arba stikliniams kaljanams.

Straipsnis yra informacinio pobūdžio ir neskatinantis rūkymo. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.