Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kam skirta Abby FineReader programa?

ABBYY FineReader prigrama yra optinio simbolių atpažinimo sistema. Ji naudojama konvertuoti nuskaitytus dokumentus, PDF dokumentus ir vaizdo dokumentus (įskaitant skaitmenines nuotraukas) į dokumentus, kuriuos galima redaguoti / ieškoti. Ši programa gali automatiškai atpažinti dokumentus su bet kokiu kalbų deriniu. Programinė įranga prieinama „Mac“ ir „Windows“ įrenginiams. Pirmoji versija buvo išleista 1993 metais. Ši programa palengvina darbą, taip pat ji sparčiai populiarėja ir yra plačiai naudojama.

Pagrindinis „FineReader“ naudojimo pranašumas yra pasiekiamumas. Taip pat yra ekrano kopijų skaitytuvas, kuris lengvai paverčia ekrano kopijas į tekstą. Jūs turite galimybę įrašyti tekstą norimu failo formatu, įterpti vaizdą į dokumentą arba išsaugoti jį savo kompiuteryje. Ši programa leidžia konvertuoti vaizdo dokumentus, tokiu kaip nuotraukas, nuskaitytus, PDF failus ir ekrano nuotraukas į redaguojamus failų formatus, įskaitant Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, raiškiojo teksto formatą, HTML, PDF/A, PDF, CSV ir txt formatus, kuriuose galima ieškoti. (paprasto teksto) failai. Nuo 11 versijos failus galima išsaugoti DjVu formatu.

FineReader gali atpažinti naujus simbolius – moko simbolius, tam kad jie būtų įtraukti į atpažinimo sąrašą; papildomų simbolių parinkimas iš sąrašo ir įtraukimas į pasirinktos kalbos abėcėlę (pavyzdžiui, vokiško teksto, apibūdinančio Islandiją, įtraukimas į vokišką abėcėlę tam tikrus islandiškus simbolius); ir konkretaus domeno žodyno įtraukimas į FineReader integruotą leksiką.

2015 m. duomenimis, visame pasaulyje buvo daugiau nei 20 mln. „ABBYY FineReader“ vartotojų. Remdamasi FineReader optiniu simbolių atpažinimu, ABBYY licencijuoja technologiją tokioms įmnėms kaip Fujitsu, Panasonic, Xerox, Plustek ir Samsung.

2020 m. vasario mėn. 15 programinės įrangos versiją PC Magazine įvertino kaip „Aukščiausios kokybės OCR rinkoje“.

2022 m. vasario mėn. ComHQ „ABBYY FineReader“ paskelbė „Nr. 1 geriausia 2022 m. PDF rengyklės programine įranga“.

Kokia nauda?

Optimizuokite dokumentų procesus

Skaitmeninkite, gaukite, redaguokite, apsaugokite, bendrinkite ir bendradarbiaukite kurdami visų rūšių dokumentus vienoje darbo eigoje.

Išnaudokite visas PDF rinkmenų galimybes

Redaguokite skaitmeninius ir nuskaitytus PDF failus naujai lengvai: pataisykite ištisus sakinius ir pastraipas ar net pakoreguokite išdėstymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.