Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Masažo pradmenys – ko išmokstama?

                 Masažo kursai pradedantiems, svarbu suprasti ir įsisavinti populiariausias technikas, nes būtent to jūsų klientai ieškos pas terapeutą. Yra keturi pagrindiniai metodai, kuriuos visi akademijos masažo terapijos programos studentai įvaldo, kad padėtų jums, kai pradedate savo karjerą. Šie metodai apima pagrindinį masažą, švedišką masažą, kėdės masažą ir trigerinio taško masažą. Žemiau pateikiamas trumpas kiekvienos technikos aprašymas.

Bazinis masažas, tai pirmas dalykas, kurį turi išmokti kiekvienas studentas, tai yra „pagrindai“. Keturi pagrindiniai masažo judesiai yra effleurage (lengvas arba gilus glostymas), petrisage (minkymas), tapotement (švelnus pliaukštelėjimas) ir trintis. Effleurage skirtas atsipalaiduoti ir atleisti įtampą. Taip pradedate ir baigiate kiekvieną masažą, kad užtikrintumėte maksimalų paciento atsipalaidavimą. Petrisage arba klūpėjimas iš tikrųjų yra raumenų atitraukimas nuo kaulo, kuris padeda sumažinti raumenų spazmus. Paprastai, jei masažo seanso metu ką nors skauda, ​​tai yra, bet šis judesys neturi būti skausmingas.

Terapeutas turi bendrauti su klientu, kad užtikrintų maksimalų komfortą. Tapotement veiksmas panašus į pavadinimo skambesį. Tai švelnus patapšnojimas į odą ranka, kad būtų sukurtas perkusijos efektas. Šį judesį labiausiai mėgsta sveiki klientai, turintys išskirtinę raumenų masę, tačiau nerekomenduojama sergantiems su kokiais nors raumenų negalavimais. Galiausiai trintis yra slėgio koncentracija tam tikrame taške. Naudojant labai mažus, sutelktus, sukamuosius judesius, trintis padeda sumažinti įtampą konkrečiose vietose.

                 Švediškas masažas iš tikrųjų buvo sukurtas 1800-aisiais Stokholmo universiteto fiziologijos profesoriaus, vardu Peras Henrikas Lingas. Šis metodas yra ypač orientuotas į anatomiją ir fiziologiją bei į tai, kaip organizmo sistemos veikia kartu. Šiandien švediškas masažas yra populiariausia masažo rūšis Vakarų pasaulyje. Puikus švediško masažo dalykas yra tai, kad jis yra labai universalus ir gali būti lengvas arba stiprus spaudimas, švelnus ar energingas, o tai priklauso nuo kliento pageidavimų. Švediško masažo raktas yra sistemingai atpalaiduoti raumenų grupes ir padėti kūno sistemoms dirbti kartu, kad būtų pasiektas viso kūno atsipalaidavimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.