Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kodėl automobilinis keltuvas turėtų būti pasirinktas dar prieš serviso įrengimą?

Tai yra vienas iš pagrindinių bei didžiausių daugelio autoservisų įrenginių. Ir dažnu atveju jo montavimas nebus toks paprastas, kaip galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Kadangi, pavyzdžiui, pasirinkus cilindrinį įrenginį, kuris yra vienas iš kompaktiškiausių, reikės pasirūpinti net iki 2 metrų gylyje įbetonuotomis kasetėmis. O tai reiškia, jog jau įrengtame servise reikės iš naujo ardyti grindis arba ieškoti kitos alternatyvos bei visai kitokio įrenginio. Lygiai taip pat į žemę yra montuojami ir žirkliniai įrenginiai. Tiesa, šiuo atveju tokio didelio gylio nereikės. Tačiau vis tiek būtų pravartu dar prieš pradedant įrengimą apgalvoti bei pasirinkti norimą įrenginį, kad būtų išvengta papildomo darbo.

Kokios būtų paprasčiau sumontuojamos alternatyvos?

Kai kuriais atvejais suplanuoti, koks bus įrenginys, dar prieš patalpų įrengimą nėra galimybės. Tokiais atvejais tenka atsisakyti kai kurių variantų ir ieškoti alternatyvų. Bet dėl to pernelyg nerimauti nereikėtų, kadangi dažnu atveju tikrai pavyks atrasti tinkamiausią sprendimą. Tuo labiau, kad praktiškai bet kuris automobilinis keltuvas sėkmingai atliks savo funkciją. Ypač, jeigu jį pasirinksite atsižvelgdami į dažniausiai atliekamus remonto darbus. O paprasčiausias variantas montavimo atžvilgiu būtų mobilios kolonos. Kadangi jos gali būti naudojamos praktiškai bet kada ir bet kur. Nes joms nereikia jokių tvirtinimo darbų. Todėl pabaigus darbus jos gali būti paprasčiausiai patraukiamos į atokesnę serviso vietą ir taip neužimti pagrindinio ploto.

Pagrindiniai techniniai parametrai, kokie jie?

Nors atlieka tą pačią funkciją, tačiau praktiškai bet kuris automobilinis keltuvas gali kažkiek skirtis. Tiek savo konstrukcija, tiek veikimo principu, tiek montavimo ypatybėmis, tiek ir kitomis charakteristikomis. Todėl renkantis reikėtų į visa tai atkreipti dėmesį ir tik tuomet galima atrasti tinkamiausią variantą. Žinoma, pagrindinis parametras būtų įrenginio galia, kuo ji didesnė, tuo atitinkamai sunkesnės transporto priemonės bus pakeliamos. Tačiau tai aktualiau tais atvejais, kai reikia kelti sunkiasvores mašinas. Kitais atvejais svarbesnė gali būti pati įrenginio konstrukcija. Kadangi nuo jos priklausys ir remonto darbai, kuriuos galėsite atlikti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.