Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kodėl įmonėms verta naudotis logistikos paslaugomis?

logistika

logistikaKurti ir gaminti produktus, vykdyti pardavimus, organizuoti sandėlio darbą ir tuo pačiu pristatymą užsakovams yra sudėtingas uždavinys. Skiriant nepakankamai resursų ar dėmesio kuriai nors veiklai gali nukentėti ir kitos. Kasmet kylant krovinių gabenimo kainoms vertėtų susimąstyti ar ne paprasčiau ir galbūt pigiau būtų vykdyti veiklą perleidžiant visus organizacinius klausimus dėl transportavimo įmonėms kurios tuo užsiima. Planuojant perleisti šį darbą reikia tiksliai išanalizuoti galimybes ir žinoti kiek tiksliai kainuos logistikos paslaugos tam kad galėtumėte palyginti kiek išleidžiate dabar. Dėl kokių priežasčių įmonės patiki krovinių gabenimą pervežėjams?

Specializacija

Kai gamybos ar prekyba užsiimanti įmonė specializuojasi tam tikroje srityje, ji nori visas pajėgas ir dėmesį skirti svarbiausiems dalykams nes tai byloja ir visiems gerai žinomas posakis daryk tai ką moki geriausiai. Taigi, įmonė orientuojasi į savo tikslų įgyvendinimą palikdama nuošalyje neesminius organizacinius klausimus.

Paruošta bazė

Samdyti vairuotojus ir sandėlio darbuotojus kurių taip trūksta Lietuvoje, kai tuo tarpu logistikos įmonės jau turi visą efektyviai veikiančią sistemą, paruoštą techninę bazę ir apmokytus darbuotojus. Vien šiam darbui įmonei papildomai turi išlaikyti ne vieną biuro darbuotoją kuris turi ieškoti, apmokyti ir vėliau kontroliuoti darbuotojus. Atsisakius savo sandėlių ir transporto skyriaus apskaitos ir pardavimų skyriui tenka mažesnis krūvis nes nebereikia rūpintis draudimu, krovinių saugumo klausimais, įvairių sertifikatų gavimu.

Kontrolė

Naudojantis logistikos įmonės paslaugomis visuomet žinosite kur yra jūsų kroviniai. Naujos technologijos leidžia realiu laiku stebėti kokiame sandėlyje yra reikiamos prekės ar jos laiku bus nugabentos užsakovui. Nuotolinis stebėjimas tai kontrolė, dauguma įmonių baiminasi kad atsisakius savo transporto skyriaus nebegalės valdyti procesų tai klaidinga nuostata. Logistikos įmonės nuolat tobulina ir automatizuoja savo veiklą kad vidiniams procesams reikėtų kuo mažiau žmogiškųjų išteklių, dėl padidėjusio efektyvumo pervežėjai gali apdoroti didesnius krovinių srautus, sutrumpinti pristatymo laiką taip padidindami vartotojų pasitenkinimą. Augant pirkėjų poreikiui kokybiškoms prekėms ir greitam pristatymui negalima į tai nekreipti dėmesio. Nekantrūs ir išlepę ne tik pirkėjai mažmeninėje prekyboje bet ir verslo sektoriuje todėl logistikai taip pat turite skirti ypatingą dėmesį.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.