Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Lengvųjų automobilių nuoma mūsų kelionei

nuoma

nuoma

Viena iš pirmųjų minčių, kuri šauna daugeliui iš mūsų pagalvojus apie savarankišką kelionę, yra „kokiu transportu bus keliaujama?“ Nuo lėktuvo bilietų įsigijimo, iki traukinių, autobusų ir automobilių nuomos – kiekvienas keliautojas turi aibę pasirinkimų. Tačiau dažniausiai kelionėms yra pasirenkama lengvųjų automobilių nuoma Kaune, Vilniuje ar kitame didesniame Lietuvos mieste, suteikianti kelionei daugiau patogumo ir laisvės. Todėl norint išsinuomoti lengvąjį automobilį, verta atsižvelgti į kelis svarbius veiksnius.

Kas vairuos nuomotą lengvąjį automobilį?

Skirtingos automobilių nuomos kompanijos taiko skirtingus reikalavimus vairuotojams, kurie nori eksploatuoti nuomotą automobilį. Todėl nenustebkite, jei kai kurios bendrovės taikys 21 metų amžiaus reikalavimą. Be to, vairuotojams, kurie neturi 2 metų vairavimo stažo, gali būti taikomas ir papildomas mokestis.

Kokius dokumentus jūs privalote turėti?

Kiekvienas vartotojas, kuris nori savo kelionei išsinuomoti lengvąjį automobilį, su savimi turi turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir asmens tapatybės kortelę arba pasą. Be to, jei nuomotu automobiliu planuoja naudotis (t.y. jį eksploatuoti) ne vienas žmogus, tai ketinantys daryti asmenys turėtų pateikti ir savo vairuotojo pažymėjimus.

Koks bus nuomojamo automobilio užstatas?

Labai dažnai vartotojai, kurie pirmą kartą nuomojasi automobilį, nustemba, kad yra prašoma pateikti užstatą. Tačiau įprastai užstato reikalavimas yra taikomas kiekvienoje automobilių nuomos bendrovėje. Dažniausiai automobilio užstato dydis tiesiogiai priklauso nuo pasirinkto automobilio kainos ir draudimo sąlygų. Jei automobilis nuomos termino pabaigoje yra grąžinamas nepažeistas ir nėra pažeistos jokios nuomos sutarties sąlygos, klientui užstatas yra sugrąžinamas.

Ar išsinuomotą lengvąjį automobilį reikės sugrąžinti pilnu kuro baku?

Tai dar vienas aktualus klausimas, į kurį atsakymą reikėtų gauti iš anksto. Jei jūs išsinuomojate lengvąjį automobilį su pilnu kuro baku, tuomet grąžindami jį šių paslaugų teikėjams, jūs taip pat turėsite jį užpildyti kuru. Tai reiškia, kad išsinuomotą transporto priemonę grąžinti turite pilnu kuro baku. Jei to nepadarysite, tuomet bus taikomas papildomas mokestis, kuris įprastai būna didesnis nei pilno kuro bako užpildymo kaina.

Ar automobilis yra apdraustas?

Įprastai nuomojami automobiliai būna apdrausti civiliniu, KASKO ir automobilio keleivių draudimu. Tačiau taip pat automobilių nuomos bendrovės gali siūlyti ir papildomą draudimą, todėl turėtumėte pagalvoti, kokie yra jūsų tikslai ir ar jums iš tikrųjų yra verta įsigyti papildomą draudimą. Bet kuriuo atveju, automobilis jau turi būti apdraustas nuo avarijų, vagysčių, stichinių nelaimių ir kt.

Kur jūs galėsite atsiimti automobilį?

Turėtumėte pasidomėti, kur jūs galėsite atsiimti savo išsinuomotą automobilį. Įprasta transporto priemonę atsiimti bendrovės filiale, tačiau taip pat už papildomą mokestį galima pasinaudoti ir papildoma automobilių nuomos bendrovių siūloma paslauga, kuomet automobilis yra pristatomas į jūsų nurodytą vietą.

Koks automobilio modelis geriausiai tiktų jūsų kelionei?

Nuomodamiesi lengvąjį automobilį, jūs visuomet turėtumėte pagalvoti ir apie pagrindinį savo kelionės tikslą. Dažniausiai yra atsižvelgiama į automobilio gamybos metus, jo siūlomą patogumą, erdvumą ir funkcionalumą. Kai kurios transporto priemonės nėra pakankamai funkcionalios, todėl norintys gali pasinaudoti papildomomis paslaugomis, pvz., už papildomą mokestį išsinuomoti GPS navigacinę įrangą, DVD vaizdo grotuvą ar kt. Svarbu, kad jūs pasirinktumėte patogią, saugią ir ekonomišką transporto priemonę, užtikrinančią, kad jūsų kelionė būtų sklandi ir nekelianti jums papildomo galvos skausmo. Įprastai šiuolaikinės automobilių nuomos bendrovės siūlo naujus automobilius, kurie atitinka visus aukščiausius šiuolaikinius saugumo ir komforto standartus.

Daugiau informacijos apie automobilių nuomą Lietuvoje tinklalapyje https://smartrent.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.