Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kodėl nešioti aukso papuošalus verta: 4 mažai girdėti privalumai

Iš šio brangaus metalo pagaminti papuošalai nepalieka abejingų. Ypač mėgstamos auksinės grandinėlės bei auksiniai žiedai, pasižymintys savo dizaino, spalvų, apipavidalinimo įvairove. Akivaizdžiausias aukso papuošalų privalumas – puiki jų estetika, tačiau šią medžiagą rinktis ir vertinti taip pat reikėtų dėl kitų gerųjų savybių. Kokios jos?

Apie gydomąsias aukso savybes žinoma nuo neatmenamų laikų. Auksas laikytas vaistu ir naudotas įvairioms ligoms gydyti. Tuo tarpu šiandien geriausiai žinomos estetinės aukso savybės.

Ar teiginiuose apie aukso naudą sveikatai yra bent krislas tiesos? Moksliniai tyrimai įrodė, kad tikrai taip! Auksas slypi ir žmogaus kūne, sudarytame iš daugybės cheminių elementų. Paskaičiuota, kad 70 kg. sveriantis žmogus savo organizme turi maždaug 0,2 miligramo gryno aukso.

Auksas siejamas ir su tam tikromis gydomosiomis savybėmis:

  1. Padeda kūnui atsipalaiduoti. Nustatyta, kad auksas skleidžia tam tikras vibracijas, kurios padeda nusiraminti, atpalaiduoja kūną. Taigi, dėvimos auksinės grandinėlės arba auksiniai žiedai gali padėti jaustis ramiau, geriau valdyti emocijas, labiau pasitikėti savimi.
  2. Skatina gijimo procesus. Įrodyta, kad auksas padeda gerinti kraujo cirkuliaciją. Tai užtikrina geresnį audinių aprūpinimą deguonimi, o kartu – greitesnius regeneracijos procesus. Pastebima, kad nešiojant kokybiškus aukso papuošalus, sparčiau gija įvairūs sužalojimai, žaizdos.
  3. Gerina sąnarių būklę. Nemažai aukso pėdsakų galima aptikti būtent sąnariuose. JAV gydytojai ortopedai įrodė, kad auksas yra veiksmingas vaistas tam tikrų tipų artritui ir su juo susijusioms ligoms kontroliuoti. Taigi, nešiojami auksiniai žiedai gali sumažinti pirštų sąnarių skausmus, patinimą, sustingimą.
  4. Gerina imunitetą. Kokybiškas, grynas auksas prisideda prie mūsų imuninės sistemos gerinimo. Retas apie tai susimąsto, tačiau mūsų nešiojamos auksinės grandinėlės arba auksiniai žiedai gali sumažinti įvairių uždegimų, infekcijų, virusinių ligų tikimybę. Tai itin aktualu šaltaisiais metų mėnesiais.

Akivaizdu, kad auksas – natūrali medžiaga, idealiai suderinama su žmogaus organizmu ir praturtinta įvairiomis gerosiomis savybėmis. Tai reiškia, kad auksinės grandinėlės bei auksiniai vestuviniai žiedai gali ne tik papuošti, bet ir padėti jaustis geriau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.