Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Odinių batų priežiūra žiemą

Natūralios odos batai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų artėjant rudens ir žiemos laikotarpiams. Jie gali atlaikyti ir susidoroti su beveik bet kokiomis oro salygomis, bet tik tada, jei juos tinkamai prižiūrėsime ir jais rūpinsimies. Nesvarbu ar batus įsigyjote už mažiausią ar didžiausią kainą, jie vienodai reikalauja prežiūros. Taip kaip prižiūrėsime savo batus taip jie mums tarnaus ir atrodys visa laiką, kol juos devėsime.

Pirmiausia, apsvarstykite

Odiniai batai, patys savaime nėra atsparūs vandeniui, todėl jei rudens ar žiemos laikotarpiu pranašaujama dažnas lietus purvas, šlapdriba, jiems reikės papildomų priemonių išsaugoti. Pirdami naują porą odinių batų, pagalvokite apie įsigyjimą batų inpregnatoriaus. Ypač inpregnatoriai su nano danga, puikiai palaiko bato atsparuma vandeniui ir purvui.

Taip pat prižiūrėkite

Nekalbant apie papildomas piremones batų priežiūrai, nepamirškite valyti savo batus. Grįžus namo su drėgnu, švelniu skudurėliu ar paprastu gabalėliu medžiagos, nušluostykite batus nuo purvo ir kitų nešvarumu. Tai užtruks tik kelias minutes, bet tai padės Jūsų batams ne tik atrodyti puikiai, kitą dieną juos naudojant, bet ir juos apsaugos. Batų valymas yra svarbus, kad oda neužsikimštų, neišdžiūtų ir nesutrūkinėtų dėl nešvarumų, purvo ir kitų užsikimšusių teršalų. Oda yra oda, todėl odos poros turi būti neužkimštos, kad ji išliktų elastinga. . Norėdami išvalyti batus, naudokite paprastą skudurėlį ar specialų šepetį ir odos valikli. Jei norite išvalyti savo batus itin kruopščiai, nuimkite raištelius, kad galėtumėte geriausiai pasiekti visą bato plotą. Šveiskite, kol įsitikinsite, kad poros išvalytos. Naudokite kitą šepetį arba skudurą, kad pašalintumėte odos valiklio perteklių.

Nepamirškite, jog oda:

Drėkinkite odą. Po valymo svarbu odą drėkinti ir kondicionuoti. Jei to nepadarysite, oda gali užsikimšti ir tai sutrumpins Jūsų batų tarnavimo laiką. Įprasti, natūralios odos balzamai, kuriuos galite rasti greičiausiai visose batų parduotuvėse, gali padėti atgaivinti bato spalvą, suminštinti odą. Plius, tokias priemnes galite naudoti ne tik batams, jas galite pritaikyti ir natūralios odos piniginėms ar rankinukams.

Apibendrinus:

Nepamirškite prižiūrėti ir valyti savo batus reguliariai. Tai neužima daug laiko, bet taip batai Jums gali tarnauti daug ilgesnį laiką, plius, kiekvieną dieną bent skudurėliu nuvalant batus, ryte išėję į gatvę, atrodysite tiesiog puikiai. Kas gali būti geriau už tvarkingus ir švarius batus. Žiemos laikotarpis gali būti labai pavojingas laikas drėgmės, šalčio ir purvo atžvilgiu, tad prižiūrėti savo batus, žiemą yra vienas iš pagrindinių punktų. AvalyneTau.lt internetinėje parduotuvėje, galite rasti daugybę natūralios odos avalynės. Auliniai batai, pusbačiai, ilgaauliai, net ir ortopedinės, natūralios odos šlepetės. Apsipirkite greitai ir saugiai, bei nepamirškite pržiūrėti savo avalynės, taip ji Jums tarnaus ne vienerius metus ir išliks tokia pat graži, kaip pirmą dieną ją įsigyjus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.