Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kodėl verta pirkti jau sukurtą įmonę?

parduodamos įmonės

parduodamos įmonėsLietuvoje suteikiamos labai patrauklios galimybės pradėti savo verslą. Nors daugelis tvirtina, kad mokesčiai yra gana dideli – rekomenduojame palyginti Lietuvos ir kitų Europos šalių įstatymus. Privalumai yra akivaizdūs, tad jeigu turite gerą idėją – bandyti ją realizuoti visada verta. Tiesa, parduodamos įmonės net geresnis pasirinkimas, nei kad bandymas jas įsteigti pačiam.

Taigi, prieš pradedant tvarkytis procesą, kurio metu bus įsteigiama įmonė – rekomenduojame pirmiausia įvertinti jos pirkimo privalumus. Ir šįkart kalbame ne apie franšizę, tačiau pačią įmonę. Juk parduodamos įmonės spektras toks platus, kad kiekvienas ieškantis atras tai, ką reikia.

  • Puiku tai, kad įstatinis kapitalas jau būna suformuotas, taigi nereikia atskirai ieškoti pinigų, kuriuos būtų galima skirti į šio pobūdžio įmonės puoselėjimą. Atitinkamai pagal tai, kokio pobūdžio įmonę planuojate steigti – pasirinkite Jums tinkamą variantą. Juk UAB įstatinis kapitalas siekia net 3 000 EUR.
  • Jeigu norite įsteigti savo įmonę – tokiu atveju reikia susitvarkyti labai daug smulkmenų. Vienos iš jų – sąskaitų atidarymas. Taigi, negaiškite savo laiko vykdomas į banką ir laukdamas eilėje, kai galima perimti kito žmogaus jau atliktus darbus.
  • Įmonės pardavimo dokumentai parengiamai dažniausiai per vieną valandą, tad tai labai puiku tiems, kurie ypač skuba. Jeigu pavyzdžiui norėtumėte įsteigti įmonė – užtruksite net kelias dienas.
  • Įsigyti galima tiek naujas, tiek seniai veikiančias įmonės. Tuo pačiu tokias, kurios turi skolas, kadangi dažniausiai kainuoja nepalyginamai plačiau. Įmonių pasirinkimas yra labai platus, tad kiekvienas pagal savo poreikius atras jam labiausiai tinkantį variantą.

Parduodamos įmonės – puikus pasirinkimas pradedantiesiems verslininkams, kurie nori kuo greičiau pradėti savo veiklą ir negaišti laiko susipažįstant su įmonių steigimo procesu. Visgi, jeigu nusprendėte, kad įmonės steigimas Jums labiausiai tinkamas pasirinkimas – tokiu atveju rekomenduojame pasinaudoti profesionalų paslaugomis, kurie padeda įsteigti įmones, pavyzdžiui, http://imoniu-steigimas.eu. Paslaugos yra pigios ir labai greitos, o nauda – akivaizdi. Įvertinkite privalumus ir sėkmingai tapkite dar vienu jaunu verslininku Lietuvoje. Juk kada jeigu ne dabar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.