Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kodėl sportuojantiems reikalingi maisto papildai?

papildai

papildaiIntensyviai sportuojantys žmonės, siekiantys ne tik numesti svorio, bet ir užsiauginti dailių raumenų, turi kruopščiai suderinti savo mitybą, papildus ir treniruotes. Tačiau kartais gali kilti klausimas, ar maisto papildai tikrai turi naudos per kuo trumpesnį laikotarpį pasiekti gerų rezultatų?

Faktas, kad aminorūgštys, mineralai (kalvis, magnis, cinkas, ir t.t) bei vitaminų deriniai turi teigiamą poveikį žmogaus organizmui. Bet reikia geros nuovokos atsirinkti būtent jums reikalingus papildus ir jų nepadauginti. Štai pagrindiniai maisto papildai, kuriuos vartoja intensyvų fizinį krūvį palaikantys žmonės, norėdami pasiekti puikių rezultatų. 

L-argininas – tai nėra maisto papildas, tačiau jis išties aprūpina raumenį maistingomis medžiagomis, kuriam laikui padidina azoto oksido gaminimąsi ir šitaip padidina raumens masę bei skatina jo augimą ir vystymąsi. Šios medžiagos pagalba jūsų treniruotės bus efektyvesnės.

Proteinas – tai tiesiog baltymai, parduodami tokiu pavidalu kaip išrūgų milteliai, baltyminiai batonėliai, ir t.t. Kiti baltymų šaltiniai: jautienos baltymai, sojos baltymai, kiaušinių baltymai,  kelių komponentų baltymai. Geriant baltymų papildus garantuojama raumenų apsauga ir efektyvus jų vystymasis. Atstatomos pažeistos skaidulos.

BCAA – tai leucinas, izoleucinas ir valinas – trys aminorūgštys, efektyviai skatinančios baltymų sintezę. Jos itin svarbios, nes yra esminės (t. y. pats kūnas jų negali pasigaminti). Šio papildo dėka greičiau atsistato po didelio krūvio nuvarginti raumenys, taip pat skatinamas jų augimas ir suteikiama daugiau fizinės ištvermės. Šios aminorūgštys akimirksniu absorbuojamos į raumens audinius.

Kreatinas – itin svarbus papildas. Kreatinas kovoja su nuovargiu ir padeda tęsti treniruotę palaikant energiją. Be to, jis palaiko raumenis  nuo irimo, todėl galite atiduoti visą save.

Pagrindinės kompanijos, gaminančios papildus sportui, tai „Nutrex“, „Nutrabolics“, „BPI sports“, „GNLD“ ir kiti sportinių maisto papildų gamintojai. Daug jų galima įsigyti internetu. Štai GNLD produktai internetu parduodami papilduolimpas.lt garantuoja ne tik gerą kainą, bet ir galimybę užsisakyti prekes didmena. Užsakytos prekės yra pristatomos Vilniuje, Kaune, Panevėžyje bei kituose Lietuvos miestuose.

Efektyvioms treniruotėms ir puikiems rezultatams rinkitės tik kokybiškus maisto papildus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.