Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kokį dušo kabinos stiklą pasirinkti?

Renkantis dušo kabiną, reikia apgalvoti ne vieną svarbų kriterijų – tarp jų vertėtų išskirti ir stiklą. Nuo jo priklauso šios vonios kambario įrangos išvaizda, kokybė ir tam tikri jos priežiūros niuansai. Dabar galima rinktis iš plataus dušo kabinos stiklų asortimento – išskyrėme pagrindinius patarimus, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš priimdami galutinį sprendimą.

Atkreipkite dėmesį į stiklo storį

Visos dušo kabinos yra gaminamos iš saugaus ir tvirto grūdinto stiklo, tačiau priklausomai nuo jų storio, priklauso šios įrangos kaina ir tam tikros savybės. Kartais galima atrasti 4 mm storio grūdintą stiklą – toks variantas bus pats pigiausias. Visgi, optimaliausiu pasirinkimu laikomas 6 mm storio modeliai. Jie yra priskiriami vidutinei klasei, tačiau tai nereiškia, kad dėl to prarasite svarbias ypatybes. Tokie stiklai bus saugūs, tvirti ir patikimi.

Tiems, kurie vonios kambariui ieško aukščiausios klasės sprendimų, reikėtų rinktis 8 mm ar dar storesnius dušo kabinos stiklus. Jie ne tik pasižymi aukšta kokybe ir išskirtiniu patvarumu – konstrukcija dėl tokio stiklo atrodo dar vientisesnė, tad visas vonios interjeras įgauna lengvos prabangos prieskonį. 

Apsispręskite dėl atspalvio ir faktūrų

Nuo šių aspektų priklauso dušo kabinos išvaizda, bendras vonios interjeras ir privatumo lygis. Jei norisi sukurti didesnės erdvės iliuziją, pirmenybę teikte skaidriems stiklams. Jie papildomai neapkrauna kambario ir ypač tinka tais atvejais, kai jie yra mažesni. Dabar galima rinktis naujos kartos, „Ultra Clear“ stiklą – dėl to, kad jo sudėtyje yra mažiau metalo oksidų, sukuriamas dar didesnis skaidrumas ir išvengiama žalsvų atspalvių.

Visgi, jei Jūsų prioritetas yra aukštesnis privatumo lygis, turėtumėte rinktis matinius dušo kabinos stiklus. Kartais jų priežiūrai gali tekti paskirti daugiau dėmesio, tačiau sunkiau bus pamatyti, kas vyksta dušo kabinos viduje: tokia savybė aktuali tais atvejais, jei vonios kambariu tenka dalintis su kitais namiškiais. Jei privatumas ir neapkrauta erdvė Jums yra vienodai svarbūs, rinkitės veidrodinius stiklus: dalis jų galės atstoti veidrodį ir atspindės kitus patalpos objektus, tačiau tuo pačiu užtikrins kabinos privatumą.

Dušo kabinų stiklai gali būti įvairių atspalvių (pavyzdžiui, pilkšvi ar rusvi), o pačios konstrukcijos – su rėmu arba be jo, tad galėsite išplėtoti pageidaujamą atmosferą. Pagalvokite, kokį interjerą ketinate sukurti ir atsižvelkite į kitus patalpoje esančius daiktus – tai turėtų padėti priimti sprendimą.

Pasidomėkite unikalaus dizaino galimybėmis

Toliau kalbant apie dušo kabinos stiklo dizainą, vertėtų paminėti, kad jie dabar gali būti dekoruojami pasitelkiant unikalias technologijas. Viena jų yra lazerinis graviravimas, suteikiantis galimybę stiklą papuošti įvairaus sudėtingumo raštais ir šriftais. Taip sukuriami įspūdingi piešiniai, kurie tampa ryškiausiomis vonios kambario interjero detalėmis.

Dar vienas originalus sprendimas – dušo kabinos stiklo padengimas printu. Tai – pakankamai nauja technologija, kurios dėka stiklinė sienelė yra padengiama termokeraminiais dažais. Tokie piešiniai yra dar ryškesni ir tikroviškesni: dažai metams bėgant neblunka ir nenusidėvi, tad toks dizaino sprendimas vonios kambarį puoš ilgus metus.

Pagalvokite apie paprastesnį valymą užtikrinančius sprendimus

Norint, kad dušo kabinos stiklo priežiūra būtų kuo paprastesnė, vertėtų rinktis tuos modelius, kurie yra padengti apsaugine „Easy Clean“ danga. Nors ji nėra matoma plika akimi, netruksite pastebėti, kaip ja padengtas stiklas atstumia vandenį: lašai nuteka neužsilikdami ant paviršiaus ir nepalikdami jokių žymių. Taip ant stiklo nelieka kalkių ir purvo, o taip pat sumažėja korozijos ir bakterijų atsiradimo rizika.

Atkreipę dėmesį į visus šiuos aspektus, pakankamai lengvai nutarsite, kuris dušo kabinos stiklas bus pats tinkamiausias. Variantų tikrai netrūksta, tad vienintelis klausimas – kokioms ypatybėms Jūs patys teikiate pirmenybę. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.