Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kokį trimerį verta pirkti?

trimeris

trimerisNorite nusipirkti gerą trimerį žolės ir krūmų pjovimui, tačiau parduotuvėje matote daugybę skirtingų trimerių su skirtingomis kainomis ir sunku išsirinkti tinkamiausią? Mes jums padėsime – yra nemažai skirtingų faktorių, pagal kuriuos skirstyti žoliapjoves ir trimerius. Tuos dalykus verta žinoti, kad mažiau laiko sugaištumėte parduotuvėje, bandant išsirinkti jums tinkamiausią trimerį. Negana to, ši informacija pravers ir ateityje – galbūt norėsite pakeisti trimerį ar nusipirkti sodo traktoriuką.

Trimeriai gali būti trijų skirtingų tipų:

  • Elektrinis trimeris. Tokiu principu veikiantis trimeris pasižymi tuo, jog veikia labai tyliai, todėl jeigu nemėgstate triukšmo, elektrinis trimeris taps puikiu pasirinkimu. Dar vienas dalykas – šie trimeriai neturi jokių išmetamųjų dujų, todėl yra visiškai ekologiški. Taip pat, peržvelgus visus šiuo metu rinkoje esančius trimerius, susidaro įspūdis, kad elektriniai trimeriai yra gerokai pigesni už kitų dviejų rūšių prietaisus. Taip gali būti dėl vieno minuso – su elektrine žoliapjove judėti yra kur kas sunkiau, kadangi visur trukdo laidas. Taip, dabar jau pradėti gaminti ir belaidžiai elektriniai trimeriai, tačiau kol kas tai yra gana nauja, galima sakyti prabangos prekė, tad tokį trimerį perkant vargu ar sutaupysite. Visgi, jeigu jums laidas pernelyg nemaišo, galite nebrangiai rasti aukštos kokybės elektrinį trimerį.
  • Akumuliatorinis trimeris. Pigus trimeris internetu gali būti arba akumuliatorinis arba elektrinis – šių dviejų tipų prietaisai yra prie pigiųjų kategorijos, o benzininiai trimeriai, apie kuriuos kalbėsime šiek tiek vėliau, kainuoja gerokai brangiau, tačiau turi nemažai kitokių privalumų. Visgi, grįžtant prie akumuliatorinio trimerio, jis taip pat veikia gana tyliai, kaip ir elektrinis prietaisas. Tačiau, vertėtų žinoti, kad akumuliatorius senka pakankamai greitai, tad visi vidutinės klasės trimeriai, kurie veikia tik su akumuliatoriumi, išsikrauna per maždaug valandą. Jūs galėsite akumuliatorių išimti ir pakrauti, tačiau tai užims papildomai laiko ir gali sukelti šiokių tokių nepatogumų. Nepaisant to, jeigu jums tai neskamba kaip nepatogumas, galite drąsiai įsigyti akumuliatorinį trimerį. Su juo galima kur kas laisviau judėti, nei su elektriniu trimeriu – tai yra labai didelis privalumas. Tačiau, yra ir šioks toks minusas – dažniausiai akumuliatorinis pigus trimeris internetu yra gerokai sunkesnis už elektrinį, tad ilgai jį bestumdydami galite pavargti.
  • Benzininis trimeris. Ši trimerių rūšis yra vertinama dėl savo patogumo – galima su dirbti pakankamai ilgai, nereikės nei keisti akumuliatoriaus, nei žiūrėti, kad neužkliūtumėte už laido. Visgi, blogoji žinia, kad tokios kategorijos prietaisai ir yra patys brangiausi, tad jeigu taikotės į pigiausius variantus, vargu ar jums verta žiūrėti į benzinines žoliapjoves. Visgi, jei gyvenate name ir turite nemažai savo žemės sklypo, kur yra nemažai kalniukų, nelygumų ir aukštai užauga žolė – galimas daiktas, kad benzininis trimeris bus vis vien geriausias pasirinkimas, kadangi tokios rūšies trimeriai yra patys universaliausi ir tinka tiek paprastiems pjovimo darbams atlikti, tiek ir sudėtingesniems – didesniems plotams, aukštoms žolėms.

Tikimės, kad šis trumpas supažindinimas su trimis skirtingomis trimerių rūšimis padėjo jums apsispręsti, kokį trimerį vertėtų įsigyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.