Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kur kreiptis dėl pasiklausymo įrangos paieškos?

Dėl besivystančių technologijų ir įrenginių miniatiūrizavimo beveik neįmanoma aptikti pasiklausymo įrangos tik stebėjimo būdu. Įdiegęs pokalbių pasiklausymą, jūsų konkurentas, gali gauti svarbią informaciją. Pasiklausomi gali būti ir privatūs asmenys, ir verslininkai. Norėdami išvengti svarbių duomenų nutekėjimo, turėtumėte reguliariai tikrinti patalpas ir įrenginius, kuriuose gali būti įdiegta pasiklausymo sistema. Labai dažnai vienintelis būdas aptikti pokalbių pasiklausymą yra pasinaudoti profesionalios detektyvų kompanijos paslaugomis, turinčiomis specializuotą pasiklausymo aptikimo įrangą, daugiau informacijos rasite privačių detektyvų puslapyje.

Kiekvienas iš mūsų galime tapti neteisėtų veiksmų, pvz., sutuoktinio ar verslo partnerio, auka. Deja, pasiklausymo įrangos prieinamumas yra labai didelis, o jos kaina nedidelė.

Dažna sekimo forma yra pramoninis šnipinėjimas, kuris šiuo metu plėtojamas labai dideliu mastu. Daugelis konkurentų nesustos, kad sužinotų apie mūsų jautrius duomenis ir įmonės paslaptis. Ypač atidūs turėtų būti visuomenės pareigūnai, teisininkai, notarai ir teisėjai.

Detektyvų įmonė  siūlo pasiklausymo aptikimo paslaugą tiek įmonių patalpose, tiek privačiuose namuose. Pasiklausymo įrenginiai yra techniškai labai pažangi įranga, kurios aptikimas reikalauja ne tik atitinkamų žinių, bet ir profesionalios įrangos.

Profesionalus detektyvas žino, ko ieško, ir turi įrankius, leidžiančius aptikti pokalbių pasiklausymus. Dėl to jokia vertinga informacija, strateginiai duomenys ar šeimos paslaptys nepateks į netinkamas rankas ir nebus jais piktnaudžiaujama.

Net ir geriausios technikos naudojimas negarantuoja, kad kas nors ko nors neįdiegs praėjus 5 minutėms praėjus po paieškos atlikimo. Todėl kai jau 100% esame tikri, kad patalpoje nėra garso įrašymo įrenginių, reikėtų atlikti vieną iš šių veiksmų:

  • apriboti patekimą į patalpą,
  • pašalinti daugumą nereikalingų daiktų, kur galima greitai paslėpti diktofoną,
  • apriboti patalpos plotą, į kurį turi patekti pašaliniai asmenys,
  • arba įrengti vizualinį patalpos stebėjimą ir reguliariai jį peržiūrėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.