Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kur per šventes greitasis kreditas pasitarnavo?

greitas kreditas

greitas kreditas Švenčių laikotarpiu paprastai greitas kreditas tampa pagalba ekstra atveju, pritrūkus pinigų, arba iš anksto suplanavus pinigus gauti būtent tokiu būdu, nes galbūt po Naujų metų bus išmokamos premijos, atlyginimas, atostoginiai ar dar kas nors. Dažniausios išlaidų grupės, kurioms per šventes naudojami tiek sutaupyti, uždirbti, tiek greito kredito pinigai, yra šios:

  • Maistas;
  • Dovanos;
  • Naujų metų sutikimo vietos nuoma;
  • Kelionės;
  • Pinigai pragyvenimui po švenčių.

Aptarkime kiekvieną iš šių grupių.

Kai neįvertinate maisto kainos

Turbūt labiausiai gėda prisipažinti, kai greitas kreditas reikalingas 12 patiekalų stalui padengti. Juk ir taip gyvename nuolatiniame pertekliuje, valgome per daug, o per Kalėdas ir Kūčias tiek prisikertame, kad vos nuo stalo atsikeliame. Tad toks maisto pervertinimas ir per gausus jo prisipirkimas – ne toks ir sveikintinas gestas. Bet visgi, kartais nutinka taip, kad visus pinigus išleidžiame kitiems numatytiems švenčių aspektams: dovanoms, kelionėms, sodybų nuomai ir pan. O štai paskutinės minutės reikalui – stalui – centų ir pritrūksta. Ne bėda, puiku, kad greitas kreditas visa para net Kūčioms padės surasti pagalbos.

Kai Kalėdų senelis negali atsispirti vaiko spaudimui

Aišku, šventėms mes apskritai neprivalome nieko pirkti ir nieko daryti, kas galėtų būti mums primygtinai pasiūlyta ir nebūtina. Šventės yra tai, ką mes jaučiame. Tačiau dauguma tėvelių jaučia didelę meilę vaikams ir nori, kad jie tikėtų Kalėdų senelio stebuklu. Juk mes prašome vaikų būti gerais, ugdyti savo dorybes, o už tai pažadame stebuklingojo senelio apsilankymą. Tad kartais ir greitam kreditui internetu tenka pabūti tuo Kalėdų seneliu, jeigu kitur gauti lėšų negalime.

Kai Naujus norite sutikti trenksmingai

Jei šeimos žmonėms ir pareigingiems tėveliams greitas kreditas be užstato būtinas norint ištesėti Kalėdų senelio pažadus, tai energingam jaunimui gali prireikti patuštinti pinigines ar gal net pasiskolinti, kad pavyktų gerai atšvęsti Naujuosius metus. O jie vis dar mūsų šalyje pralenkia Jonines savo girtų incidentų, atsidūrimų komisariate arba ligoninės priimame, užrezervuotų sodybų ir nupirktų gėrimų skaičiais. Norinčiųjų švęsti Naujuosius metus yra daug, tačiau kainuoja tai brangiai. Vien fejerverkai – į dangų paleidžiamas parakas – kainuoja nemenkas sumas. Ir visada atsiranda žmonių, kurie mielu noru perka tuos šaudmenis ir džiaugiasi saliutais. Tačiau nereikia abejoti, kad kai kurie žmonės, galbūt labai norintys dalyvauti tokiose šventėse, visgi tam pinigų neturi pakankamai. Kas tuomet belieka? Išsiaiškinti, kaip gauti greitą kreditą.

Kai per šventes atostogaujate užsienyje

Kitiems nedidelės finansinės pagalbos gali prireikti atostogaujant užsienyje. Net jeigu viskas numatyta ir paskaičiuota iš anksto, pasitaiko, kad būna turistai apgauti. Tai viešbutis, į kurį atvykstate išvakarėse, būna uždarytas ir dingęs. Tai kas nors už picos gabalėlį centre nuplėšia kelis šimtus eurų. O dar vagystės ir kiti dalykai. Taigi, kartais kelionės neišeina tokios, kokios planuota, ir už jas tenka susimokėti daugiau.

Kai po švenčių tenka grįžti į realybę

Galiausiai, liūdna, bet mažiausiai rizikinga skolinimosi aplinkybė – kai per šventes išleidi viską ir po to nelieka pragyvenimui, būsto nuomai ir pan. Bent jau yra garantija, kad šventės nebe ateis tuojau vėl ir neteks papildomai išlaidauti. Jos jau būna praėjusios, viskas pasibaigę, belieka skaičiuoti sąskaitą, svarstyti, kaip toliau atsistoti ant kojų. Na ir pradėti vykdyti tuos savo naujiems metams duotus pažadus.

Daugiau informacijos apie greitus kreditus rasite čia: https://www.paskoluklubas.lt/greitas-kreditas

1 thought on “Kur per šventes greitasis kreditas pasitarnavo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.