Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kur perkate sekso prekes

erotines prekesVieniems sekso prekes patinka užsisakyti internetu ir slaptai gauti, kad niekas nieko nesužinotų, kiti mėgsta ilgus pasivaikščiojimus po parduotuvę, pabandymą ir pasižvalgymą, kiekvienos prekės apžiūrą. Klausiame įvairių žmonių, kur jie perka prekes, skirtas sekso žaidimams ir malonumams.

Vaikinas iš Vilniaus

„Paprastai sekso prekes užsisakau internetu. Nematau čia kažkokios „davatkos“ bruožų. Manau, yra normalu turėti kažkokias ribas ir privatų gyvenimą. Kam man būtų reikalinga pasakoti savo intymias smulkmenas? Jeigu sekso prekes įmanoma užsisakyti internetu, tai kam man eiti į sekso daiktų parduotuvę? Nenorėčiau ten susitikti kokių nors buvusių mokytojų, dėstytojų ar dar kažko. Manau, dėl to internetinės sekso reikmenų parduotuvės yra labai geras dalykas. Tarkime, kai tai yra avalynės parduotuvė, žmonės vis tiek taip mikliai neužsisakinėja – daug kas nori nueiti į parduotuvę, pasimatuoti, išsirinkti. Jei ten susitiksi kažką iš pažįstamų, viskas gerai, draugė dar ir parekomenduos, kuriuos batus geriau pirkti vasarai. Tačiau apie ką kalbėti susitikus giminaitį, prie vibratorių skyriaus? Neįsivaizduoju. Esu tikras kad daugumai žmonių sekso prekes atneša kurjeris. Čia normalu, nesame tokie laisvi kaip skandinavai, ir galime sau leisti turėti tą nedidelį privatumą. Aš stengiuosi jį išlaikyti, todėl pas mane sekso prekes vyrams atneša dėžutėse kurjeriai, ir nei kaimynai, nei bendradarbiai nepasakys, ką ten užsisakiau“, – pasakoja jaunuolis.

Mergina iš Kauno

„Man paprastai pasidaro įdomu sekso prekes moterims tada, kai pasižiūriu kokių nors filmų ar knygų pasiskaitau, kur tuose kūriniuose būtų labai propaguojami tokie visokie sekso dalykai. Dažniausiai noriu, kad viskas būtų idealu, kad ir aš galėčiau turėti kažką, kaip iš kūrinio. Grupinio sekso prekes nedomina, kad ir kokių knygų prisiskaityčiau, visgi, tai nėra mano pomėgis, ir net nelabai norėčiau tai išbandyti. Tačiau paprastas sekso prekes internetu užsisakau tada, kai kyla, taip sakant, įkvėpimas. Daug kas kritikuoja tuos filmus ir knygas, kurie populiarina šiuos dalykus, bet man tai nesuprantama, ko čia pykti. Maždaug, ak, šios fetišo prekes seksui tokios populiarios, kad man jau neva ne prestižas tokias pirkti. Bet juk tegul visi tik džiaugiasi. Ar seniai taip buvo, kai seksu mėgavosi tik vyrai, o moterys tik paklusniai gulėdavo kaip lentos? Čia labai ilga vyrų ir moterų bendravimo istorija tęsiasi į praeitį, ir šie laikai yra tie, kada įsivyrauja visiška lyčių lygybė, ir moterys gali, turi teisę gauti tai, kas joms irgi priklauso, tarkime, malonumas. Erotines sekso prekes gali įsigyti abi lytys, kiekviena savo malonumui. Tad moteris taip pat turi teisę paskatinti labiau savo aistrą, o ne tik galvoti apie oralinio sekso prekes, ir, kaip pamaloninti vyrą. Galų gale, visokie net tyrimai rodo, kad kiekvienam vyrui yra labai smagu, kai jis pamalonina savo moterį, o ne tik pats gauna kažką. Taigi, aš esu už tai, kad moterys darniai pirktų tai, kas joms patinka, ir nekreiptų dėmesio į tą kritiką, kad kažkas yra per dag madinga.

Pora iš Panevėžio

Mums sekso prekes poroms pristato kurjeriai, nes užsisakome internetu. Kartą buvo tokia juokinga situacija, kad paprasčiausiai parduotuvėje pirkome maistą, ir prie kasos prisiminėme, kad dar reikia prezervatyvų, ir pasakėme „mums dar duokit tų“. Pardavėja nukaito, o ir mums kažkaip gėda pasidarė – juk kalbėjome kaip pora, ir visiems buvo aišku, kad tai būtent mes panaudosime juos. Geriau viską pirkti internete.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.