Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kvepalų rūšių skirtumai

 

Kiekvienas žmogus gali pasirinkti sau tinkamus kvepalus, kurie pradžiugintų ne tik puikiu aromatu, bet ir suteiktų energijos, pasitikėjimo savimi ar tiesiog padėtų pilnai išpildyti jūsų stilių. Juk šis produktas tikrai gali suteikti akcento žmogaus stiliui ir nors nebus toks matomas kaip batai ar naujas paltas, kvepalai bus kuo puikiausiai jaučiami. Išsirinkti savo kvapą kartais nėra taip lengva, nes atkreipti dėmesį tenka ne tik į kvapą, bet ir jų kokybę, kvapo intensyvumą ir tai kiek jis laiko išsilaiko. Pirkti brangius kvepalus, kurie išgaruos po poros valandų būtų tikrai nepraktiška, todėl verta suprasti kaip reikėtų atskirti skirtingas kvepalų rūšis. Tiek kvepalai vyrams, tiek kvepalai moterims yra žymimi tam tikromis raidėmis ar frazėmis, kurios nusako kvepalų koncentraciją, intensyvumą. Gebant atskirti šiuos žymėjimus visada žinosite ką perkate.

Parfume Mist yra kūno purškiklis arba dar kitaip vadinamas kūno dulksna. Kažin ar šį produktą galima vadinti kvepalais, kadangi tai labai mažai koncentruotas, neintensyvaus kvapo vanduo, kuris aromatu džiugina iki 1 valandos. Jį dažnai naudoja moterys po prausimose rytas ar vakarais, kai norisi atgaivinti odą. Dažnai tokioje priemonėje gali būti ir odą drėkinančių ingredientų, todėl gali būti gana naudingas produktas.

Kvepalai vyrams, kuriuos tikrai naudoja kiekvieno seneliai yra odekolonas. Greičiausiai kur kas sunkiau rasti moterį, kuri naudotųsi odekolonais. Šie kvepalai išlieka iki 2 valandų, o jose yra tik apie 3-8 procentus aromatinių junginių. Taigi, toks kvapas nėra per daug intensyvus ir gali švelniai džiuginti uoslę. Taip pat gana švelnus variantas yra tualetinis vanduo, kuris dažnai žymimas EDT. Jame aromatinių junginių yra apie 5-15 procentų ir toks kvapas gali išlikti iki 4 valandų.

Kvapusis vanduo gali būti pažymėtas PDT arba EDT raidžių junginiu. Jų koncentratas siekia 10-20 procentų, o kvapas džiugina iki 6-7 valandų. Su tikraisiais kvepalais lyginant šis pasirinkimas yra švelnesnis ir kur kas pigesnis, tačiau gana neblogas variantas vertinant kiekį, kokybę ir kainą. Būtent todėl tokie kvepalai yra vieni populiariausių pasaulyje.

Tikraisiais kvepalais vadinami Pure Parfum, kurie žymimi PP. Juose aromatinių junginių gali būti 15-40 procentų. Pats kvapas gali išlikti daugiau nei 8 valandas, dažnai gali būti jaučiamas ir kitą dieną, ypač jei kvepalų pakliūva ant drabužių. Dažniausiai tokie kvepalai moterims yra puiki dovana. Tai intensyvaus kvapo aromatai, kuriuos reikia naudoti saikingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.