Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Mašinos nuoma Vilniuje – paprastai ir greitai

masinos nuoma

masinos nuomaVilniaus miesto gyventojams seniai žinoma, jog miesto viešasis transportas yra pakankamai gerai išvystytas, tad kasdieniam susisiekimui nuosavas automobilis dažnai yra tiesiog nereikalingas. Negana to, jis sukelia daugiau problemų, nei naudos – daugiabučių namų kiemai perpildyti, parkavimas miesto centre dienai kainuoja kone daugiau nei pati mašinos nuoma. Taip pat nuosavo automobilio turėjimas pareikalauja ir papildomų išlaidų, kurios yra išties nemažos – tai draudimas, remontas, plovimas ir kita (nekalbant apie išlaidas kurui). Dėl to, nemaža dalis miestiečių kasdieniam transportui naudojasi viešojo transporto arba pavežėtojų bei taksi paslaugomis. Tačiau prireikus iš išvykti iš miesto ar nuvykti į atokesnius rajonus, kuriuose infrastruktūra ne taip gerai išvystyta, reikia ieškoti alternatyvių sprendimų. Vienas tokių – automobilio nuoma.

Nuomojantis automobilį išvengiama didelės dalies išlaidų, susijusių su automobilio eksploatacija – nereikia mokėti už draudimą, sugedusias dalis, pirkti sezonines padangas bei mokėti už daugelį kitų dalykų, už kuriuos nuolat moka vairuojantys miesto gyventojai. Taip pat, išsiruošiant į ilgesnę kelionę, tarkime, į Lietuvos pajūrį, reikia pasirūpinti ne tik degalais, bet ir savo automobilio būkle, mat išsirengiant į ilgesnę kelionę tikimybė nuolat naudojamam automobiliui sugesti išauga keletą kartų. Dėl šios priežasties pasinaudojus automobilio nuomos paslaugomis galima be vargo planuoti kelionę ir nesijaudinti dėl jokių su automobiliais susijusių problemų. Taip pat, planuojant šventinę išvyką galima išsinuomoti ir automobilį (ar net limuziną) su vairuotoju arba prabangios klasės automobilį, kuris kelionę išties pavers įsimintina.

Mašinos nuoma pasirūpinti išties nesudėtinga. Mieste yra dešimtys (jei ne šimtai) skirtingų įmonių bei asmenų, nuomojančių automobilius. Tačiau kaip ir kiekvienos paslaugos tiekėją, automobilių nuomos įmonę reikia rinktis išties atsakingai – pasirinkus pigiausią variantą gali tekti netikėtai patuštinti piniginę. Mat nuomojamo automobilio kaina priklauso ne tik nuo automobilio markės, modelio ar naujumo – į kainą įskaičiuojamas ir automobilio draudimas. Pasirenkant patikimą automobilio nuomos partnerį galima išvengti netikėtų išlaidų, kurios gali atsirasti pakliuvus į auto įvykį. Taigi, taupantiems savo pinigus (o taip pat ir laiką) automobilio nuoma – puiki išeitis. Ieškoti pradėkite nuo skelbimų portalo nuo.ma, kuriame galite pasižiūrėti realias nuomos kainas. Atminkite, kad nuomojantis ilgesniam laikotarpiui galima susiderėti geresnes vienos paros nuomos kainas.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.