Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Mobilieji telefonai – kodėl verta ieškoti skelbimuose

new_mobile_phoneMobiliųjų telefonų rinka ir poreikis auga nesustodami nuo pat pirmojo telefono atsiradimo. Šiai dienai, jau būtų sunku suskaičiuoti, kiek ir kokių telefonų modelių yra pagaminta. Įprastos mobiliųjų telefonų parduotuvės, jau niekada nesugebės prekiauti visais įmanomais mobiliaisiais aparatais. Vienintelė likusi išeitis, jei norite rinktis telefoną iš bene visų įmanomų variantų, jo ieškoti internetiniuose skelbimuose. Šiame straipsnyje aptarsime, kokius pranašumus turi skelbimuose parduodami mobilieji telefonai prieš įprastose parduotuvėse siūlomus aparatus.

Pats didžiausias mobiliųjų telefonų, kurie yra parduodami internetiniuose skelbimuose pranašumas, tai mažesnė jų kaina. Mažesnė kaina gali būti dėl dviejų priežasčių. Pirmoji priežastis ta, jog internetiniuose skelbimuose egzistuoja milžiniška konkurencija, todėl mobiliųjų telefonų pardavėjai norėdami turėti konkurencinį pranašumą, taiko mažesnius antkainius. Dėka mažesnių antkainių, naujų aparatų kaina skelbimuose, dažniausiai būna 5 – 10 proc. mažesnė, nei įprastuose parduotuvės ir salonuose. Antroji priežastis ta, jog tai būna naudoti telefonai. Ypač dažnai telefonas būna naudotas vos kelis mėnesius, todėl jo būklė kaip naujo. Visgi telefonui iškeliavus iš salono jis iškart praranda dalį vertės, nes skaitomas naudotu. Būtent, todėl nepriekaištingos būklės, praktiškai naują telefoną, internetiniuose skelbimuose galima įsigyti už mažesnė kainą nei salone.

Patogu tai, jog mobilieji telefonai perkant juos skelbimuose, gali būti siunčiami į bet kurį Lietuvos miestą. Dauguma pardavėjų sutinka išsiųsti telefoną, pasinaudojant skubių siuntų tarnybos paslaugomis, todėl aparatą gausite tiesiai į namus arba į artimiausią skubių siuntų terminalą.

Mobilieji telefonai internetiniuose skelbimuose, gali būti parduodami su modifikacijomis ir priedais, kurių neįsigysite jokioje Lietuvos parduotuvėje. Tai gali būti didesnės atminties, retos apdailos ar retų priedų turintys telefonai. Nemažai telefonų pardavėjų, juos siunčiasi iš užsienio. Kaip žinia užsienio vartotojų poreikiai yra žymiai didesni nei lietuvių, tai ir lemia, jog į Lietuvą atgabenami išskirtiniai telefonai.

Taigi skelbimuose parduodami telefonai turi šiuos pranašumus: mažesnė kaina, išskirtiniai modeliai, siuntimo galimybės, didelis priedų pasirinkimas. Galima daryti išvadą, jog atidžiai apsidairius po mobiliųjų telefonų skelbimus, įmanoma rasti telefonų, kokių nerasite niekur kitur Lietuvoje.

1 thought on “Mobilieji telefonai – kodėl verta ieškoti skelbimuose

  1. Norėčiau pasidalinti savo patirtimi ir aš: pirkau prieš pora dienų Iphone 6 iš internetinės parduotuvės varlė.lt. Buvo tikrai nelengva išsirinkti, bet labai maloni konsultantė pagelbėjo. Pats aptarnavimas tikrai aukšto lygio, džiaugiuosi pirkusi būtent iš ten.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.