Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip auto supirkimas man padėjo žaibiškai parduoti automobilį

auto supirkimas

auto supirkimasIlgą laiką pirmenybę teikiau ekonomiškiems ir nedideliems automobiliams, tačiau kartą nusprendžiau išbandyti prabangesnę ir pakankamai didelę transporto priemonę. Ir čia aš padariau klaidą. Kalbu ne apie mano automobilio modelį, tipą ar dažnas technines problemas, o apie tai, kad aš priėmiau neteisingą sprendimą dėl savo naujojo automobilio pardavimo būdo. Užbėgdamas įvykiams už akių paminėsiu, kad problemą išsprendė tik auto supirkimas.

Iš pažiūros situacija, su kuria susidūriau, buvo eilinė – sprendžiu apie tai iš to, ką dažnai pasakoja aplinkiniai. Prabangus ir tikrai neekonomiškas automobilis, kurį įsigijau norėdamas praskaidrinti kasdienybę, labai greitai atskleidė savo silpnąsias vietas ir ėmė gesti. Vieno techninio klausimo išsprendimą sekė kitas ir atrodė, kad tam nebebus pabaigos. Tuo metu, nors ir matydavau iškabas gatvėse ar reklamas internete, kuriose buvo rašoma – greičiausiai ir brangiausiai superkame automobilius Vilniuje, šiomis paslaugomis nesusidomėjau, laikiau juos eiline reklama.

Kaip ir daugelis automobilių savininkų, nusprendžiau pabūti senamadiškas ir pirkėją savo automobiliui rasti per internetinius skelbimus. Pasiryžau skirti daug laiko atsakinėjimui į suinteresuotų pirkėjų skambučius ir važinėjimui į susitikimus. Be abejo, visą laiką tikėjausi, kad man pasiseks, ir kad greitai tikrasis pirkėjas. Dabar suprantu, kad tokią galimybę gali pasiūlyti tik auto supirkimas.

Taigi, prasidėjo ilgos ir tikrai varginančios pirkėjo paieškų dienos. Viskas prasidėdavo nuo ankstaus ryto. Įkeldavau arba atnaujindavau jau paskelbtus internetinius skelbimus, bendraudavau su potencialiais pirkėjais telefonu ir internetu, vykdavau į pirkėjų nurodytas susitikimo vietas, derėdavausi dėl kainos ir vis vien galiausiai turėdavau nusivilti, nes, apžiūrėję transporto priemonę ir išgirdę apie visus kitus veiksnius: kuro sąnaudas, dažnus gedimus ir kt., buvę potencialūs pirkėjai dingdavo.

Reikėjo mokėti už talpinamus skelbimus, jų matomumo didinimą, telefono sąskaitą, automobilio kurą. Supratau, kad toks pardavimo būdas man kainuos dar daugiau, jeigu nesiimsiu kitų priemonių. Būtent tada ir prisiminiau matytus skelbimus su užrašais – “Superkame automobilius Vilniuje“. Nuo tos akimirkos viskas pakrypo į gerąją pusę ir vyko sklandžiai. Pakako vieno vienintelio telefono skambučio, ir po nepilnų penkiolikos minučių supirkėjai atvyko į mano paskirtą susitikimo vietą.

Dabar suprantu, kad auto supirkimas, lyginant su bet kuriuo kitu automobilių pardavimo būdu, buvo nepalyginamai veiksmingesnis. Susisiekus su automobilių supirkėjais, man neteko išleisti nei vieno papildomo cento, nes man niekur nereikėjo važiuoti, nereikėjo eikvoti papildomo kuro ir pan. Mano automobilis buvo apžiūrėtas, pasiūlyta man tinkama kaina, kuri buvo optimali, svari ir iš karto sumokėta, ir mes kartu sutvarkėme visus dokumentus.

Nuo tada, kai išgirstu aplinkinius svarstant, kaip parduoti savo automobilį, visada prisimenu užrašą, skelbiantį, kad mes superkame automobilius Vilniuje pačiomis geriausiomis sąlygomis, ir visiems nuoširdžiai skubu patarti, ką reikėtų pasirinkti, norint sutaupyti pinigų, gauti puikų pasiūlymą ir žaibiškai parduoti automobilį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.