Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Nauji automobiliai: nulinė teršalų emisija ir gamyba iš perdirbtų medžiagų

Atsakingai besielgiantys automobilių pramonės gamintojai ieško būdų kaip sumažinti transporto priemonių išmetamą CO2 kiekį. Jie žengia dar toliau ir jau pristato sprendimus, padedančius sumažinti aplinkos taršą automobilių gamybos procese. Tendencijos krypsta link vizijos, kad nauji automobiliai būtų ne tik nulinės teršalų emisijos, bet ir pagaminti iš perdirbtų medžiagų.

Šių tendencijų lyderis BMW prekės ženklas. Šiais metais vykusioje Miuncheno automobilių parodoje „IAA Mobility“ BMW pristatė naujus koncepcinius modelius, pasižyminčius tvarumu.

BMW korporacijos tikslai

BMW naujoji koncepcija išlieka ta pati – mažinti vieno automobilio išmetamų CO2 dujų kiekį. Koncernas planuoja jį sumažinti dvigubai iki 2030 metų.

Jau dabar galima pastebėti, kad nauji automobiliai, varomi elektra yra labai aukštos kokybės, o jų nuvažiuojamas atstumas vienu pakrovimu siekia daugiau nei 600 km, toks yra BMW IX xDrive 50. Jo pirmtakas iX xDrive 40 gali nuvažiuoti 425 km. Elektriniai BMW ne tik ištvermingi kelyje, bet ir pasižymintys didele galia, xDrive50 turi net 523 AG.

Mažėjančia taršos emisija pasižymi ne tik elektra varomos priemonės, bet ir nauji automobiliai. Pavyzdžiui, visureigio X2 CO2 emisija g/km tik 147-164.

Vokiečių koncernas neapsiriboja tik taršos emisijos mažinimu, jis siekia gaminti naujus automobilius iš vis daugiau antrinių žaliavų. Šiuo metu gaminamuose modeliuose naudojama 30 % daugkartinio naudojimo ir perdirbtų medžiagų. BMW ateityje planuoja šį procentą padidinti iki iki 50. Šiuo tikslu, Miunchene buvo pademonstruotas modelis, pagamintas iš 100 % perdirbtų medžiagų ir detalių.

Nauji automobiliai BMW šiuolaikiškiems žmonėms

Galima sakyti, jog nauji BMW automobiliai skirti šiuolaikiškiems žmonėms, kurie trokšta naujausių technologijų savo transporto priemonėse ir yra atsakingi vartotojai. Šis prekės ženklas labai populiarus ir Lietuvoje. BMW tampa gero statuso, šiuolaikiškumo simboliu.

Jeigu jus domina nauji automobiliai BMW užsukite į „KRASTA AUTO“ salonus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, pasidomėkite naujausiais modeliais interneto svetainėje krasta-auto.lt. Salonas taip pat siūlo naujus MINI COOPER bei ROLLS ROYCE automobilius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.