Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Nauji butai Vilniuje: augantys pirkėjų poreikiai ir specialūs pasiūlymai

nauji butai Vilniuje

nauji butai VilniujeNekilnojamojo turto ieškantys pirkėjai daugiausiai palankumo rodo naujiems butams ir nuosaviems namams. Minėtųjų būstų pasiūla stebina savo pasirinkimo galimybėmis – nauji butai Vilniuje atitinka net ir išrankiausių pirkėjų poreikius, o individualios statybos namai realizuoja novatoriškiausius pirkėjų sumanymus. Tiesa, nekilnojamojo turto ekspertai primena, kad priimant sprendimą, būtina vadovautis logika ir neskubėti. Nepamirškite, kad minėtojo turto pirkimas dažnu atveju yra viena didžiausių viso gyvenimo investicijų, reikalaujanti atsakomybės ir racionalių sprendimų.

Vertinant nekilnojamojo turto paklausą, tyrimai rodo, kad šiandien didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukia nauji butai Vilniuje. Tiesa, nemaža dalis pirkėjų ieško ir individualios statybos namų. Kiek mažiau nei 10 proc. pirkėjų vertina loftų privalumus. Nedidelė dalis gyventojų domisi sodybomis ir žemės sklypais. Tiesa, nekilnojamojo turto ekspertai teigia, kad keičiantis laikams ir gerėjant gyvenimo kokybei, auga ir pirkėjų poreikiai. Vis daugiau gyventojų ieško brangesnio buto, vertina ir šalutinius gyvenamosios erdvės privalumus, pvz., aplinką ar vaizdą, matomą pro miegamojo langą. Svarbų vaidmenį atlieka ir automobilių stovėjimo aikštelė, rūsio ar garažo plotas. Galiausiai, labai svarbi infrastruktūra, ypač tuo atveju, jei gyvenama miegamuosiuose rajonuose. Be to, vertinant nekilnojamąjį turtą, itin svarbų vaidmenį atlieka namo statybos metai. Daugiau nei pusė pirkėjų pirmenybę teikia naujos statybos butams ir tik dešimt procentų pirkėjų ieško senos statybos namų. Tiesa, nemaža dalis gyventojų teigia, kad namo statybos metai neatlieka lemiamo vaidmens. Kur kas svarbiau – gyvenamoji aplinka, būsto plotas, jo kaina ir kiti nekilnojamojo turto atrankos kriterijai.

Nauji butai Vilniuje suteikia itin plačias pasirinkimo galimybes. Tiesa, būsto kaina reikalauja gana didelių santaupų. Nekilnojamojo turto ekspertai tvirtina, kad šiandien nemaža dalis pirkėjų svajonių namus perka iš turimų santaupų, todėl iš banko skolinasi tik nedidelę dalį trūkstamos sumos. Tiesa, didžioji dalis pirkėjų turi sukaupę tik pradinį įnašą, todėl didesnę dalį sumos skolinasi.

Vertinant šiandieninę nekilnojamojo turto rinkos pasiūlą, būtina paminėti pardavėjų specialiuosius pasiūlymus, t. y. šiuo metu formuojasi ryški tendencija pirkėjams siūlyti dovanas, pvz., baldus, vakarienes restorane ar laisvalaikio užsiėmimus pramogų parke. Siekiant sudominti pirkėjus, dovanas siūlo ir turto savininkai, privatūs asmenys. Nors gyventojai teigia, kad minėtosios dovanos neatlieka lemiamo vaidmens priimant sprendimą, vis dėlto išskirtiniai pasiūlymai padeda apsispręsti, jei pirkėjas renkasi tarp kelių panašios vertės nekilnojamojo turto pasiūlymų. Šiuo metu labiausiai vertinamos dovanos – tai pirkėjams suteikiamos nuolaidos, nemokama automobilio stovėjimo vieta, garažas ar rūsys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.