Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Odontologijos ABC: mini dantų implantai

dantų implantai

dantų implantaiŽmonės, kurie yra netekę dalies ar net visų dantų, puikiai žino, kiek tai daug problemų gali sukelti. Visų pirma, pablogėja kramtymo funkcija, todėl „stringa“ virškino darbas, retesniais atvejais žmogus pradeda sunkiau kalbėti, liaudiškai tariant, švepluoti, todėl vengia bendrauti su aplinkiniais. O ką jau kalbėti apie estetinę dantų funkciją. Netekus danties ar dantų, gyvenimo kokybė pablogėja visais aspektais, todėl dantų atkūrimas tampa vienintele ir geriausia išeitimi.

Kaip atkurti prarastus dantis?

Yra du galimi kraštutiniai pasirinkimai – išimami dantų protezai arba dantų implantai. Išimami dantų protezai išties pagerina situaciją, tačiau jie nėra stabilūs ir gali kelti diskomfortą. Dažnas pacientas baiminasi, kad jie pajudės ar net iškris pačiu netinkamiausiu metu: valgant, bendraujant su kitu žmogumi ar juokiantis. Tuo tarpu, dantų implantacija yra pažangiausias dantų restauravimo būdas. Jo dėka ne tik grąžinama estetiška šypsena, bet ir kramtymo funkcija bei išvengiama žandikaulio kaulo nykimo.

Ar yra alternatyva dantų implantams?

Dantų implantai – ilgaamžis dantų restauravimo būdas, tačiau reikia pripažinti, kad ne kiekvienas, kuris nori vėl džiaugtis gražia šypsena, gali jį sau leisti, todėl natūraliai kyla klausimas ar juos galima kuom nors pakeisti. Taip, galima! Mini dantų implantai – nauja implantacijos rūšis, skirta išimamų dantų protezų fiksacijai.

Kada rekomenduojami mini implantai?

Tai puikus pasirinkimas pacientams, kurie vargsta su išimamais dantų protezais, tačiau neturi pakankamai lėšų atlikti standartinę dantų implantavimo procedūrą. Be to, mini implantai puikiai tinka ir tiems, kuriems įprastas dantų implantavimas nėra galimas dėl žandikaulio kaulo trūkumo.

Kokie mini dantų implantų privalumai?

Greitas rezultatas – bene didžiausias privalumas. Jei po standartinės dantų implantacijos procedūros reikia laukti beveik 3 mėnesius, kad implantas prigytų, tai išimami dantų protezai prie mini implantų yra pritvirtinami vieno vizito odontologijos klinikoje metu. Taigi, vos per kelias valandas pacientas vėl gali pasiekti norimą rezultatą. Beje, gijimo procesas taip pat yra trumpesnis, o komplikacijų tikimybė mažesnė. Visgi, pacientai išskiria, kad mini dantų implantai juos žavi ir palyginti neaukšta kaina, įkandama vidutines pajamas gaunančiam asmeniui.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.