Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Durex Performa – ilgesniam meilės aktui

Durex Performa

Durex PerformaMeilės žaidimai lovoje – vienas pagrindinių aspektų, brėžiantis ribą tarp „tiesiog draugas” ir „šis tas daugiau”. Kai kas teigia, jog sekso išaukštinimas – žmonių tarpusavio santykių suvulgarinimas, tačiau mąstykime realistiškai: tai – itin svarbus elementas. Deja, ne visi žmonės būna tarpusvyje seksualiai suderinami, ši problema ilgainiui gali tapti gana rimtu tolimesnių santykių trukdžiu. Iš dalies šis nesuderinamumas užprogramuotas biologiškai: vyrams seksualinio pasitenkinimo „viršūnė” pasiekiama kur kas greičiau nei moterims. Viena iš galimybių prailginti lytinio akto trukmę, siekiant, jog abu partneriai pasitenkintų vienu metu – specialių prezervatyvų naudojimas. Vieni iš populiariausių – Durex Performa.

Teigiama, jog moterys negali pakęsti, kai vyras po lytinio akto ima ir…užmiega! Iš tiesų nemalonu…Tačiau neabejotinai dar blogesnis variantas, jei pastarasis užmiega tuomet, kai jo partnerė yra sujaudinta, bet vis dar nepasiekusi to „Didžiojo O”. Kas dėl to kaltas? Moters kūno anatomija, neleidžianti moteriai taip paprastai ir greitai pasiekti orgazmo? Vyro nemokšiškumas ar tiesiog negebėjimas valdyti savo ejakuliacijos? Didžiausią įtaką daro žmonių vengimas bei kompleksavimas kalbėti šia tema. Greitas vyro „baigimas”, savaime suprantama, nepaglosto pastarojo savimeilės. Tai natūralu, jei mylimasi su didelėmis pertraukomis ar tokia situacija pasikartoja gana retai. Tačiau jei tai – kasdienybė, būtina kreiptis pas specialistus, nustatysiančius sutrikimo priežastį bei rekomenduosiančius galimus gydymo būdus. Moteris, tuo tarpu, neretai mėgsta simuliuoti orgazmą, kas, savaime suprantama, taip pat nėra gerai. Galbūt partneris mielai imtųsi kitų priemonių, padėsiančių ir mylimam žmogui patirti malonumą, tačiau jei jis nieko nežino, ima ir užmiega.

Kalbėtis – pagrindinis bet kokios problemos sprendimas. Jei, kaip minėta, ankstyva vyro ejakuliacija nėra įtakota kokios nors ligos, bandykite naudoti „namines” priemones. Viena iš galimybių – Durex Performa prezervatyvai, kurie yra skirti lytinio akto prailginimui. Šių prezervatyvų vidus išteptas benzokaino lubrikantu, kuris skatina susijaudinimą, bet atitolina orgazmą.

Ilgiau trunkantis lytinis aktas – ne tik galimybė ilgiau pasimėgauti nepakartojamais jausmais, bet ir kartu pasiekti orgazmą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.