Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Originalios kalėdinės dovanos

Medinis arkliukas

Medinis arkliukasPaspaudus šaltukui ir iškritus pirmosioms snaigėms, akimirksniu virstančiomis lietumi, nejučiomis pradedame susimąstyti apie Kalėdas. Ar kada nors Jums šventinį Kalėdų rytą gauti ne tą dovaną, apie kurią svajojote. Manau, kad beveik kiekvienam iš mūsų taip yra atsitikę. Žinoma, Kalėdų esmė yra ne dovano, o laikas, praleistame kartu su brangiausiais žmonėmis. Tačiau pripažinkime, vistiek tikimės, kad kažkas prisimins anksčiau išsakytas svajones bei paslėps norimą dovanėlę po eglute! Iš tiesų, koks puikus šis jausmas.

Kalėdoms reikėtų pradėti ruoštis jau dabar. Jeigu pirksite dovanas diena ar dvi prieš vieną gražiausių metų švenčių, tikriausiai, kad ne tik nerasite tos dovanos, kurios ieškote, bet ir išvaistysite daug laiko stovėdami eilėse, būsite stumdomi žmonių. Taip pat permokėsite ir liksite be Kalėdinės nuotaikos! O, kad Kalėdas sutiktumėte be didesnių galvos skausmų turime keletą idėjų, ką galėtumėte padovanoti savo draugams ar šeimai:

  • Medinis nuotraukų rėmelis puikiai tiks ir draugei, ir mamai, ir bendradarbei. O kodėl per Kalėdas reikia dovanoti tik kojines? Ne, pamirškite tai! Ši unikali ir praktiška dovana tikrai ras laisvą vietą bet kuriuose namuose. O galbūt Jūsų šiuos rėmelius padovanosite kartu su nuotraukomis?
  • Medinis arkliukas vaikams – puikiausias žaislas. Na, pagalvokite, kaip ilgai vaikams pavyksta išsaugoti dovanas jų nesulaužius, kažko nesugadinus ar neapliejus. Tikrai neilgai. Ši ilgaamžė dovana džiugins kiekvieną vaiką ne vienerius metus.
  • Ar teko kada per Kalėdas gauti dėlionę dovanų? Galbūt šiais metais savo vaikams padovanokite lavinančią dovaną? Medinės dėlionės „Lietuva“, „Europa“ ar „JAV“ tikrai suintriguos ne tik mažuosius, bet ir tėvelius. Svarbiausia, kad stalo žaidimai garantuoja puikiai kartu praleistą laiką šeimos rate.
  • Mediniai žodžiai kaip „Namai“, „Laimė“, „Meilė“ bus puiki dovana brangiam žmogui. Namų jaukumą kuriame iš įvairių smulkių detalių.
  • Labai pasisekė žmonėms, kurie savo artimojoje aplinkoje turi draugą, kurios hobis yra kulinarija. Atėjęs į svečius jautiesi taip lyg sedėtum restorane. Taigi tokiam maisto ruošybos virtuozui tikrai patiks su kulinarija susijusi dovana– keksiukų, pyragų, tortų smeigtukai. Medinius smeigtukus galės naudoti tikrai ne kartą.

Kalėdos yra nuostabus metas, pilnas džiugesio, šypsenų ir teigiamų emocijų. Tačiau taip pat šis laikotarpis reikalauja ir nemažai pasiruošimo, o kad jis nebūtų varginantis, pradėkite Kalėdoms ruoštis jau dabar!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.