Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Autobusų nuomos paslaugos: ką pravartu žinoti klientams?

www.nlbus.lt

www.nlbus.ltIeškantiems autobusų nuomos įmonių reikėtų itin kruopščiai suformuluoti kiekvieną pasiūlymą. Patys transporto nuomotojai pabrėžia, kad jie lengviau įvardija kainas tuomet, kai klientai pateikia išsamią informaciją apie kelionę bei būsimą keliautojų skaičių. Tie, kurie rengia kažkokią grupinę išvyką autobusu, turi ne tik kruopščiai suskaičiuoti keleivių skaičių, bet ir paruošti informaciją kur ir kada bus keliaujama. Paruošus ir pateikus tokią informaciją transporto nuomotojui, galima greičiau sulaukti konkretaus pasiūlymo. Nesvarbu ar keliausite Lietuvoje ar užsienyje – visada nuomotojai teirausis visos informacijos, kol galiausiai viskas bus aišku. Tad, jeigu ketinate organizuoti grupinę išvyką, tuomet iš anksto viską nurodykite autobusus nuomojančiai įmonei.

Svarbiausia yra nurodyti kur bus keliaujama ir kada. Kai kurios įmonės dirba pagal iš anksto sudarytą grafiką. Tai reiškia, kad viskas yra planuojama. Jūs turėsite nurodyti datą ir valandą kada norite išvykti ir kada grįžti. Tada įmonė pasižiūrės ar tuo metu turės laisvą transportą. Jeigu turės – privalėsite nurodyti kitą informaciją, kuri susijusi su pačia kelione.

Planuojant kelionę autobusu, reikia kuo detaliau pateikti kelionės maršrutą bei lankytinas vietas. Pateikus informaciją, nuomotojai gali lengviau apskaičiuoti kelionės trukmę. Žinoma, naudinga tai, kad įmonės pačios geba tiksliau apskaičiuoti važiavimo taškus. Tai reiškia, kad galbūt pakaks nurodyti kokias vietas norite aplankyti, o įmonė pati jau sustyguos visą kelią, jog būtų sugaištama kuo mažiau laiko. Juk kuo mažiau laiko bus sugaištama, tuo mažiau teks mokėti jums ir jūsų bendrakeleiviams.

Pabrėžtina, kad kelionės Lietuvos ribose ir užsienyje yra kiek skirtingai įkainojamos. Visų pirma, kelionėms po Lietuvą dažniausiai paskiriamas tik vienas autobuso vairuotojas. Štai, jeigu kelionė vyks užsienyje ir ji truks net keletą dienų, tuomet tikėtina, kad vairuotojų bus du. Dėl to kaina išaugs kaip reikiant. Taipogi verta žinoti, kad vairuotojų nakvynės išlaidas apmoka klientas. Jeigu vyksite į užsienį ir pati kelionė truks kelias dienas, tuomet logiška, kad kažkur teks pernakvoti. Pernakvoti teks ir vairuotojams, o už jų nakvynės išlaidas mokėsite jūs. Bet kokiu atveju verta žinoti, kad galutinė kaina bus pateikiama iš anksto ir ji tikrai nesikeis vykstant kelionei.

Publikavo: https://www.nlbus.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.