Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Į pagalbą! Sandėliavimo paslaugos neišeinant iš namų

sandėliavimo paslaugos

sandėliavimo paslaugosGyvenimas yra kupinas netikėtumų ir niekada negali būti tikras, ar tai, kuo džiaugiamės šiandien, yra tikra ir tuo džiaugsimės rytoj. Jei vieną dieną pritrūkai pinigų, nesijaudink, tai dar ne problema – gali pasiimti paskolą ar greitąjį kreditą. Jei susižeidei ar Tave kas sužeidė – tiesiog paskambink gyvybės draudimui. Jei girtas vairuotojas kliudė Tavo automobilį, be abejo, gali kreiptis ir į automobilio draudimą. Tačiau, ką daryti, jeigu šeimininkas nusprendė iškeldinti Tave iš buto? Ką daryti, jeigu pats, dėl netikėtai atsikrausčiusio triukšmingo kaimyno, sumanei išsikraustyti? Ko gero visą naktį prieš tokią operaciją planuosi, kiek kartų teks suvažinėti savo lengvuoju automobiliu, tuo pačiu stengiantis, jog tuo metu nieko nesulaužytum, o ir nugara liktų sveika. Į šiuos bei kitus klausimus mes turime Jums atsakymą.

Lietuvoje savo veiklą tęsiame jau 13 metų, o tai padaryti galėjome ne kieno kito, bet Jūsų, mieli klientai, dėka. Ne kas kitas, bet Jūs patikėjote mums savo laiką, patikėjote savo turtą ir, svarbiausia, suteikėte patirties, kad šis uždaras ratas niekada nenutruktų. Tūkstančiai žmonių kasmet lieka patenkinti, kuomet pervežant, išvežant ar tiesiog saugant jų turtą į pagalbą pasikviečia mus. Jūsų įmonei reikalingas seifo pervežimas – susisiekite su mumis. Jei norite kąnors utilizuoti – skambinkite mums. Jei iš anksto žinote apie išsikraustymą, kodėl nesuteikus galimybės mums padėti Jums? Jei iš anksto nežinote apie išsikraustymą… gerbiamieji, skambinkite mums, priglausime ir pasirūpinsime Jūsų turtu tol, kol tik prireiks – būtent mūsų sandėliavimo paslaugos gali tapti savotišku turto draudimu Jums ir Jūsų šeimai.

Kaip jau minėjome, gyvenimas retai kada būna nuspėjamas, tad reikia būti pasiruošus net ir netikėčiausiose vietose. Visa laimė, kad tiekiame paslaugas, kurių nereikia užsisakyti prieš metus, du ar dešimtmetį. Manote, niekada nepapulsite į situaciją, kuomet Jūsų turtui gresia pavojus? Na, pavojus nepataisomai sugadinti, jei tam turtui teks trunyti lauke, kur atšiaurios oro sąlygos išnarstys visus medžiagos sluoksnius. Rizika kyla, kuomet baldus pakeičia buitinė technika. O jeigu brangus dviratis, senovinis šviestuvas arba laimingas trofėjus, kuriuo didžiuojatės, lieka nesaugomas lauke ir staiga dingsta. Nesuteikime gyvenimui progos dar kartą pasijuokti iš mūsų. Jeigu nusprendėte isigyti glazūruotas sienų plyteles, o reikalingo žmogaus šiam darbui taip ir nerandate, neapsikraukite savo aplinkos ir patikėkite tai mums – galime laikyti savo daiktus nuo dienos iki savaitės, mėnesio ar ilgiau. Jeigu turtui pavojų gali kelti pelėsis, kad ir kaip uždangstytumėte ir paliktumėte lauke, nebūsite užtikrintas, ar tai saugu. O kur dar išnaudota erdvė, kurioje ilgainiui ims nebedygti žolė ar ims varžytis su Jūsų automobiliu. Galime pasiūlyti šildomas patalpas – krovinys bus visapusiškai apsaugotas.

„Giminės gyvena už kelių šimtų kilometrų, sūnaus neturiu. Vargu, ar dviese su žmona galėtumem perkėlimu pasirūpinti patys“ – kliento Egidijaus žodžiai.  „Man jau nebe pirma jaunystė, o praėjusį kartą, kuomet kėliau spintą, nugaroje kažkas suskaudo. Neramu, kad turtas netik laimės nesuteiks, bet dar ir pražudys“ – p. Antanas jau su šypsena veide prasitarė mūsų darbuotojams. Šie žmonės nekūrė tuščių planų ir neketino rizikuoti savo turto bei, svarbiausia, savo paties gerove. Neprireikė nė dešimties minučių, kad internete rastų optimaliausią sprendimą – patys galime atvykti nurodytu adresu, supakuoti krovinį ir jį išgabenti į sandėlį. „Sandėliavimo paslaugos gal ir ne naujas, tačiau savu kailiu nepatirtas būdas kuriam laikui atidėt planus dėl senosios sofos-lovos likimo. Šaunūs ir paslaugūs vyrai skubiai susitvarkė ir dar geros dienos palinkėjo“ – klientė Rasa iš Kauno mus tikino, kad nuo šiol visada kreipsis pas mus.

Nėra jokio barjero tarp Jūsų ir mūsų, yra tik tiltas, kurio dėka sustipriname bendradarbiavimą susiklosčiusiose situacijose. Ar gyvenate vienas, ar krovinys sunkus, ar kroviniu sunku pasirūpinti – tai tik iš pažiūros kasdienės problemos. Susidurdami su jomis turite profesionaliai išanalizuoti galimus pavojus, o net ir sugaišus tam laiką nesate tikri, ar pajėgsite susitvarkyti. Kainos svyruoja nuo 1,- Lt. / m2 sandėliavimo dienai ir vos truputis daugiau, kad patys atvyktume ir išgabentume krovinį už Jus, tad nedelskite! Visa šia paslauga pasinaudoti galite net neišėję iš namų. Kai kitą kartą gyvenimas pateiks mums citrinų, tereikia nepasiduot ir suvalgyt jas su šypsena.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.