Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Pasitelkime į pagalbą atliekų išvežimo paslaugas

Stambiagabaričių ir mažesnių atliekų palikimas šalia konteinerių tampa problema ne tik Vilniaus, bet ir kitiems miestams. Tačiau, be abejonės, sostinei tai yra bene didžiausia bėda, nes žmonės tiesiog neturi galimybių patys išsivežti atliekų. Taigi ką mums gali pasiūlyti atliekų išvežimas Vilniuje?

Bene aktualiausia iš visų atliekų yra statybinių atliekų išvežimas. Mineralinė ir stiklo vata, gipso izoliacinės medžiagos, kanalizacijos, vandentiekio vamzdžiai, vonios, kriauklės, grindų dangos, linoleumas, plastikas, pakavimo plėvelės, mediena – tai tik keletas iš daugelio atliekų, kurias veža  įmonės, kurių pagrindinė veiklos sritis – atliekų išvežimas. Nemaža dalis įmonių leidžia patiems išsirinkti norimą išvežimo būdą:

  • statybinių atliekų konteinerį,
  • savivartį,
  •  krovėją.

Kokiu specialistus bepasirinksite,  jie tikrai patars, kuris iš šių variantų yra tinkamiausias, taipogi pasakys, kaip apskaičiuoti išvežimo kainą, kuri priklauso nuo daug įvairių faktorių, sakykim: atliekų sudėties ir kiekio, aptarnavimo vietos, naudojamos krovimo technikos.

Atliekos gali būti surenkamos ir iš namų. Jas surenka ir išveža komandos nariai, kurie yra apsirūpinę visa tam reikiama technika. Iš sostinės gyventojų namų gali būti išgabenami baldai, langai, durys, remonto atliekos, santechnika grindų danga ir kitos nereikalingos šiukšlės.

Be abejonės, atliekų išvežimo darbai turi savų niuansų, kuriuos jums mielai paaiškins darbuotojai, kurių paslaugas užsakysite. Svarbiausia – atliekos turi būti tinkamai paruoštos. \tai reiškia, jog dažniausiai vienu metu galima paimti iki 8 vienetų didesnių gabaritų atliekų. Kiekvienos svoris paprastai negali viršyti 25 kg. Tačiau dėl to nerimauti tikrai neverta. Dažnai sulauksite pasiūlymo padėti tas atliekas surūšiuoti. Atliekų išvežimo specialistai supranta, jog dažnam žmogui tą padaryti gali būti sunku, todėl, reaguodami į tokius klientų poreikius, siūlo gana lanksčias atliekų išgabenimo paslaugas.

Kadangi tokios paslaugos mūsų šalyje yra dar gana naujos, vežėjams labai svarbu jas tobulinti. Todėl labai nenustebkite jeigu sulauksite prašymo užpildyti anketą po paslaugos suteikimo. Beje, praktika rodo, jog klientų vertinimai pastaruoju metu stipriai gerėja. Akcentuojama ne tik reikalinga ir kokybiška paslauga, bet ir jos būtinybė vyresnio amžiaus žmonėms, asmenims su negalia ir kitokių problemiškų gyvenimo faktorių turintiems piliečiams.

Kalbant apie atliekų išvežimo kainas, reikia paminėti, jog tai priklauso nuo:

  • Aptarnavimo vietos;
  • Atliekų kiekio;
  • Atliekoms vežti naudojamų technologijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.