Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Paskolos dirbantiems užsienyje kartais gali būti išduodamos

paskolos dirbantiems užsienyje

paskolos dirbantiems užsienyjeKodėl paskolos dirbantiems užsienyje nenoriai suteikiamos Lietuvoje veikiančiose kredito įstaigose? To klausia ne vienas emigrantas. Kredito įstaigos aiškiai pabrėžia savo skolinimosi politikos niuansus – kreditai išduodami tik Lietuvoje gyvenantiems asmenims, kurie atitinka visus kitus reikalavimus. Paprastai kalbant – tie, kurie yra išvykę iš Lietuvos ir pateikę išvykimo deklaracijas, Lietuvoje iš kredito įstaigų gauti paskolų negali dėl kredito bendrovių vidinės politikos. Taip pat visiems besiskolinantiems siūloma nepamiršti, kad kredito bendrovės dabar turi tikrinti visą pateiktą informaciją, o taip pat joms privalu laikytis įstatymų bei mokumo vertinimo nuostatų. Ką daryti užsienyje dirbantiems lietuviams,  jog kredito įstaigos Lietuvoje išduotų paskolą?

Paskolos dirbantiems užsienyje išduodamos tik tam tikrais išimtiniais atvejais.

Kuomet asmuo kreipiasi į kredito įstaigą dėl paskolos išdavimo, jis turi nurodyti visus savo duomenis. Tie duomenys yra patikrinami, o tai reiškia, kad kredito bendrovės pažiūri ar asmuo nėra pateikęs deklaracijos dėl išvykimo gyventi į kitą užsienio šalį. Jeigu tokia informacija pasitvirtina, tai asmuo paskolos negauna. Yra vienas „bet“ – asmuo, gyvenantis Lietuvoje, tačiau uždarbiaujantis užsienyje, neprivalo pateikti deklaracijos dėl išvykimo. Tokiu atveju, kai jūs nepateikiate informacijos apie išvykimą migracijos departamentui, jūs esate laikomi nuolatiniais Lietuvos gyventojais. Būtent tokie asmenys ir gali gauti kreditus.

Pabrėžtina, kad asmenims, kurie vyksta dirbti į užsienį ir nepateikia išvykimo deklaracijos, Lietuvoje būtina mokėti privalomąjį sveikatos draudimą kiekvieną mėnesį. Jeigu jis nėra mokamas, tokiu atveju susidaro skola. Turite žinoti – uždelstos skolos kredito įstaigoms nepatinka ir visai nesvarbu ar esate skolingi kitoms finansų įstaigoms ar valstybei.

Paskolos dirbantiems užsienyje neišduodamos ir tuo atveju, jeigu matoma neigiama informacija.

Kartais kredito įstaigos tik pačioje duomenų tikrinimo pabaigoje pamato, jog asmuo negyvena Lietuvoje, tačiau reikia pabrėžti, kad visai kita informacija gali jums sukliudyti gauti kreditą. Tai yra minėtos skolos valstybei, kitoms kredito įstaigoms ar paslaugų teikėjams. Jeigu jūs turite neįvykdytų įsipareigojimų, tai turėkite galvoje, kad jie yra registruojami ir kiti kredito teikėjai visa tai išsiaiškins kreditingumo vertinimo metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.